jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۲۴۰۶   ۰۷ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

مرد سابقه‌داری که همراه همسرش با تهدید سلاح پنج میلیارد تومان طلا و برلیان سرقت کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش پلیس آگاهی تهران، بیستم شهریور مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران تماس گرفت و از دزدی مسلحانه در خانه‌ای در نیاوران خبر داد.

در پی این تماس، ماموران کلانتری 122 دربند با اعزام به محل حادثه به تحقیق از صاحبخانه پرداختند. زن مالباخته به پلیس گفت: زنی به نام فریده از طریق یک شرکت خدماتی به من معرفی شد و گاهی برای نظافت به خانه‌ام می‌آمد. یک روز پیش از حادثه زن خدمتکار پس از پایان کارش با اصرار خواست اجازه دهم در خانه بماند و بقیه نظافت را روز بعد انجام دهد.

وی اضافه کرد: خواسته‌اش را پذیرفتم و او آن شب در خانه ماند و اوایل صبح با سلاحی که همراهش بود، مرا تهدید و پس از سرقت طلا، برلیان و پول‌هایم به ارزش پنج میلیارد تومان، با بستن دست و پایم فرار کرد.با تشکیل پرونده و دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 34 تهران، دستگیری زن سارق در دستور کار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.با شروع تحقیقات زن متهم و شوهرش دستگیر و بخشی از طلا های سرقتی از آنها کشف شد . تحقیق از متهمان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها