jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۰۴۲۴   ۰۱ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۶:۱۷

جام جم ورزشی: مهاجم سر‌شناس رئال مادرید با اظهار تاسف از وضعیت مردم جنگ زده غزه یک میلیون یورو به اهالی این شهر کمک نقدی کرد.

کمک یک میلیون یورویی فوتبالیست مشهور به غزه

کریستیانو رونالدو برای حمایت از مردم فلسطین و جنگ زدگان غزه ۱ میلیون یورو به آنان کمک کرد. این مهاجم سر‌شناس رئال مادرید و تیم ملی فوتبال کشور پرتغال با اظهار تاسف از وضعیت مردم جنگ زده غزه و محکوم نمودن جنایات رژیم صهیونیستی در این منطقه، یک میلیون یورو به اهالی غزه کمک نقدی کرد.

در پاسخ به این اقدام انسانی رونالدو، نمایندگانی از مردم غزه نسخه‌ای نفیس از قرآن کریم را به عنوان تشکر و تقدیر از او به این مهاجم سر‌شناس فوتبال جهان تقدیم کردند.(ابنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر