jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۹۸۰۴   ۳۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۰۱

جام جم ورزشی: آغاز لیگ چهاردهم فوتبال شاید بیش از هر کسی در پرسپولیس برای پیام صادقیان تلخ بود. تلخی این شروع وقتی بیشتر شد که علی دایی هم از پرسپولیس اخراج شد.

تلخ‌ترین روز برای دایی و صادقیان+عکس
به گزارش جام جم ورزشی، علی دایی از پرسپولیس رفت. او با چشمانی اشک آلود رفت و خاطراتی تلخ و شیرین را برای هواداران و بازیکنان این تیم به جای گذاشت. شاید بیش از هر کسی تحولات و تغییرات پرسپولیس برای بازیکنی مثل پیام صادقیان تلخ بوده باشد. بازیکنی که فعلا روزهای محرومیتش در پرسپولیس را می گذراند. او که رابطه بسیار خوبی با دایی داشت از رفتنش اینگونه ناراحت بود.

عکس: افکار

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها