jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۱۹۳۴۴   ۳۰ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۳

جام جم ورزشی: در هفته چهارم رقابت های بوندس لیگا، بایرن مونیخ در خانه هامبورگ با تساوی بدون گل متوقف شد تا به رتبه سوم جدول سقوط کند.

توقف بایرن مونیخ در خانه هامبورگ

در این دیدار که در AOL آره نا، ورزشگاه خانگی هامبورگ برگزار شد، شاگردان گواردیولا نتوانستند دروازه حریف ته جدولی شان را باز کنند تا دو امتیاز حساس را از دست بدهند.
هامبورگی ها که در سه دیدار ابتدایی تنها 1 امتیاز کسب کرده بودند، چند روز قبل میرکو اسلومکا را از کار برکنار کردند تا امروز زین باوئر، اولین تجربه اش روی نیمکت این تیم را پشت سر بگذارد.

انتظار می رفت با توجه به شرایط هامبورگ، بایرن بتواند با دست پر به خانه برگردد اما شاگردان گواردیولا در سراسر بازی نتوانستند موقعیت های چندانی ایجاد کند و در نهایت تنها با یک امتیاز زمین را ترک کردند. در نیمه اول، شوت سرکش شکیری که از کنار دروازه هامبورگ به بیرون رفت، یکی از معدود موقعیت های بایرنی ها بود.

در نیمه دوم، گواردیولا با فرستادن ژابی آلونسو، ماریو گوتزه و روبرت لواندوفسکی تلاش کرد تا نتیجه بازی را تغییر بدهد اما حضور آنها هم نتوانست قفل دروازه میزبان را باز کند تا بایرن در هفته چهارم، دومین تساوی اش را تجربه کند و با 8 امتیاز، در رتبه سوم قرار بگیرد.

نتایج دیدارهای امشب بوندس لیگا:
آگزبورگ 4-2 وردربرمن
هامبورگ 0-0 بایرن مونیخ
پادربورن 2-0 هانوفر
شالکه 2-2 فرانکفورت
اشتوتگارت 0-2 هوفنهایم

ورزش سه

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها