jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۴۱۶۹   ۱۶ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۰

جام جم ورزشی: سخنگوی باشگاه پرسپولیس می‌گوید اسپانسر باشگاه دخالتی در انتخاب سرمربی تیم فوتبال باشگاه ندارد و حضور یک مربی ایتالیایی به جای علی دایی کذب است.

واکنش باشگاه پرسپولیس به برکناری دایی

بعد از شکست تیم فوتبال پرسپولیس برابر تراکتورسازی، فشارها و انتقادها از تیم دایی چند برابر شده است و حتی گفته می‌شود اسپانسر باشگاه در صدد تغییر مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس است. در این میان حتی از فعالیت‌های تجاری اسپانسر باشگاه پرسپولیس در ایتالیا و ارتباط آن با بعضی از سرمربیان برای تغییرات احتمالی در پرسپولیس هم صحبت‌هایی به میان آمده است تا در صورت نیاز و فراهم شدن شرایط، یک سرمربی ایتالیایی جایگزین علی دایی شود.

با این حال همانطور که پیش بینی می‌شد، مهدی خواجه‌وند سخنگوی باشگاه پرسپولیس این موضوع را تکذیب می‌کند. وی در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: درست است که شکست ما مقابل تراکتورسازی باخت بدی بود و ما را غافلگیر کرد ولی انجام هیچگونه تغییراتی در پرسپولیس، در دستور کار نیست.

وی با بیان اینکه علیرضا رحیمی هم با قدرت به کارش ادامه خواهد داد، تصریح کرد: کسب پیروزی مقابل تراکتورسازی می‌توانست به ما کمک کند. اگر به این برد می‌رسیدیم، در بهبود شرایطمان تاثیر بسزایی داشت.

سخنگوی پرسپولیس با تاکید بر اینکه اسپانسر باشگاه هیچ برنامه‌ای برای تغییر مدیرعامل و سرمربی باشگاه ندارد، گفت: نحوه تعامل اسپانسر با باشگاه تعریف شده است و آنها هیچ دخالتی در انتخاب کادر فنی ندارند.

وی در پاسخ به این سئوال که اسپانسر در صورت تغییر مدیرعامل و انتخاب مدیر جدید، می‌تواند در انتخاب سرمربی جدید دخالت داشته باشد، گفت: اینها همه گمانه زنی است و من صد درصد آنرا تکذیب می‌کنم! درست است که اسپانسر مثل مردم، کادر فنی و طرفداران از نتیجه تیم راضی نیست ولی طبق توافقی که با اسپانسر داریم، فعالیت و چارچوب اختیارات، تعریف شده است.

خواجه‌وند درباره اختلاف‌های علیرضا رحیمی با اسپانسر باشگاه، گفت: وقتی قراکردادی بین دو طرف منعقد می‌شود، این قرارداد استمرار دارد و باید بند به بنند اجرایی شود. خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که در اجرای قرارداد اختلافاتی پیش می‌آید که این هم طبیعی است! ما این اختلافات را با صحبت برطرف کردیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها