jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۳۸۱۰   ۱۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۳

جام جم ورزشی: سعید عزت الهی پدیده جوان فوتبال ایران اخیرا به تیم اتلتیکو مادرید پیوسته است.

جزئیات قرارداد سعید عزت الهی و اتلیتکو مادرید

عزت الهی ابتدا جهت تیم زیر 19 سال باشگاه انتخاب شده است و به نوعی قرارداد وی 3 مرحله دارد:

درمرحله اول با توجه به اینکه وی هنوز 17سال دارد و به دلیل مشکلاتی مثل منع قانونی فیفا (و یوفا) برای باشگاهای اروپایی جهت جذب بازیکنان غیر اروپایی زیر 18 سال و همچنین مشکلات اخذ ویزای کار در این سن تصمیم گرفته شده است تا 10 آبان، که 18 سال وی تمام می‎شود، ضمن انجام تمرینات درون تیمی و همچنین اختصاصی بدنسازی به حل مشکلات اقامتی و ثبت نام در کالج یا دانشگاه و اخذ ویزای دانشجویی او پرداخته شود.

در مرحله دوم در تاریخ 2 اکتبر (10آبان) قرارداد 1 ساله وی آغاز می‌شود که طبق آن عزت الهی در مسابقات لیگ برتر زیر 19 اسپانیا و جام باشگاههای اروپا (زیر 19سال) بازی و در صورت صلاحدید تیم اتلتیکو ب را همراهی خواهد کرد.

در فصل آینده وی اولین قرارداد حرفه ای خود را منعقد می‌کند.

توضیح اینکه در طول قرارداد 1 ساله در صورت ابراز شایستگی از طرف بازیکن جوان ایرانی این قرارداد فسخ و قرارداد حرفه‌ای تنظیم و امضاء خواهد شد.

گفتنی است کارلوس آگوایلرا مدیر فنی اتلتیکو در مسابقات جام جهانی نوجوانان عملکرد عزت الهی را دیده و مورد تحسین قرار داده بود.

ورزش سه

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها