jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۳۶۸۹   ۱۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۵

جام جم ورزشی : در شبی که اشکان دژاگه برای تیمش گل زد تیم العربی قطر نتوانست از شکست مقابل حریف خود فرار کند.

گلزنی اشکان دژاگه برای العربی قطر

به گزارش جام جم ورزشی؛ تیم العربی با حضور اشکان دژاگه بازیکن پنجم میلیون پوندی خود شکست خورد. العربی و الریان قطر روز جمعه در یک دیدار تدارکاتی به مصاف هم رفتند که تیم الریان موفق شد با نتیجه 2 بر یک تیم العربی را شکست بدهد. در این مسابقه اشکان دژاگه هافبک ایرانی تیم العربی هم به میدان رفت و موفق شد در دقیقه 63 برای تیمش گلزنی کند ولی این گل مانع از شکست العربی نشد.

دژاگه از پشت محوطه جریمه و با یک ضربه محکم این گل را به ثمر رساند. تیم العربی روز شنبه طبق نظر کادر فنی، استراحت خواهد کرد و از روز یکشنبه خود را برای بازی در هفته سوم لیگ قطر آماده می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها