jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۲۰۵۰   ۱۰ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۳

جام جم ورزشی: دغاغله و علی عسگری در تمرینات پرسپولیس به صورت کنترل شده کار خود را دنبال می‌کنند و عالیشاه هم مشکلی ندارد.

وضعیت مصدومان پرسپولیس مشخص شد

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، امید عالیشاه که در بازی با صبا از ناحیه سینه ضربه سختی خورد تا در بین دو نیمه خدمات پزشکی دریافت کند، برای حضور در تمرینات و بازی با تراکتورسازی مشکلی ندارد.

کادر پزشکی پرسپولیس با اعلام این مطلب در ارتباط با وضعیت مصدومان تیم اعلام کرد: مهدی دغاغله و حمیدرضا علی عسگری مرحله به مرحله تمرینات جدی‌تری را انجام می‌دهند و از روز یکشنبه در بخشی از تمرینات گروهی حضور پیدا کردند. هر دو بازیکن تحت نظر کادر فنی و بدنسازی قرار گرفته‌اند و تمرینات کنترل شده‌ای را با تیم انجام می‌دهند که رفته رفته با بررسی شرایط جدی‌تر خواهد شد.

امید عالیشاه نیز که در بازی با صبا ضربه شدیدی خورد، خوشبختانه با توجه به آمادگی بدنی خوبی که داشت با مشکل خاصی روبرو نشد. او روز یکشنبه تمرین ریکاوری داشت و با توجه به معاینات روز گذشته مشکلی برای انجام تمرینات ندارد.

کادر پزشکی همچنین در مورد علیرضا نورمحمدی اعلام کرد: او در تمرینات حاضر خواهد بود و همزمان، برنامه‌های فیزیوتراپی را دنبال خواهد کرد.

هادی نوروزی هم در اختیار تیم قرار گرفته است که در حال حاضر برنامه بدنسازی را زیر نظر محمدرضا مولایی انجام می‌دهد تا در روزهای آینده به تمرینات تیمی اضافه شود.

با توجه به ابراز درد مهرداد کفشگری از ناحیه همسترینگ، وی بعدازظهر یکشنبه برای MRI اعزام شد. با توجه به فوریتی که وجود داشت هماهنگی‌ها برای دریافت سریع‌تر جواب صورت گرفت و در نهایت پزشک تیم پرسپولیس بعد از تمرین روز گذشته در تماس با متخصص معتمد باشگاه این پاسخ را دریافت کرد که مهرداد کفشگری خوشبختانه از ناحیه همسترینگ با مشکل جدی روبرو نشده است.

کادر پزشکی همچنین اعلام کرد با توجه به اینکه کفشگری از این ناحیه ابراز درد می‌کند و با در نظر گرفتن نتیجه تصویربرداری صورت گرفته، این بازیکن را به طور ویژه تحت نظر دارد و برنامه‌های درمانی از جمله فیزیوتراپی روی او انجام خواهد شد. کفشگری بعدازظهر امروز مجددا معاینه می‌شود تا در صورت امکان، تمرینات خود را آغاز کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر