jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۱۵۵۷   ۰۹ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۷

جام جم ورزشی: صمد مرفاوی به این دلیل در مصاحبه مطبوعاتی شرکت نکرد که مصاحبه علی دایی بیش از اندازه طولانی شده بود.

اعتراض مرفاوی به علی دایی

به گزارش جام جم ورزشی ، صمد مرفاوی سرمربی صبای قم پس از شکست تیمش مقابل پرسپولیس، به علت طولانی شدن گفت‌وگوی مطبوعاتی علی دایی، در کنفرانس خبری شرکت نکرد و در مصاحبه با دوربین تلویزیون گفت: «من بی کار نیستم که یک ساعت پشت در کنفرانس منتظر بمانم. شاید کسی بخواهد آنجا دو ساعت حرف بزند. من که نمی‌توانم بمانم و او هر چقدر خواست حرف بزند.»
مرفاوی در مورد بازی گفت: «مسابقه خوبی نبود. آن‌ها برای نباختن آمده بودند اما برنده شدند. ما یک فرصت توسط حسن‌زاده داشتیم که از دست رفت و پرسپولیس هم دو موقعیت داشت که آن‌ها را گل کرد. ما دو باخت مقابل دو تیم خوب تراکتورسازی و پرسپولیس داشته‌ایم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر