jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۹۹۷۴   ۰۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۳

سایه کی‌روش در حوالی فدراسیون

ابهامات تمدید قرارداد همچنان ادامه دارد

جام جم ورزشی: ابهامات تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی با گذشت ۵ روز از ورود وی به ایران همچنان ادامه دارد.

ابهامات تمدید قرارداد همچنان ادامه دارد

در حالی که کارلوس کی‌روش چهارشنبه هفته گذشته وارد کشورمان شد و پنجشنبه گذشته در نشستی خبری خبر از توافق بر سر تمدید قراردادش با فدراسیون فوتبال داد، این انتظار می‌رفت نهایتا تا دو سه روز بعد از این نشست خبری قرارداد این مربی امضا شود که این اتفاق تا به این لحظه هم هنوز محقق نشده و نکته قابل توجه اینکه هر لحظه بر ابهامات آن نیز افزوده می‌شود.

در حالی که کی‌روش روز گذشته در جمع خبرنگاران گفته بود یا دیگر به فدراسیون نمی‌آید یا در صورتی که بیاید فقط برای بستن قرارداد خواهد آمد او تا این لحظه همچنان برای ادامه مذاکرات و توافق نهایی به فدراسیون نیامده با این حال از راهروهای فدراسیون خبر می‌رسد کی‌روش امروز به طور قطع با مراجعه به فدراسیون فوتبال تکلیف خود را روشن خواهد کرد.

نکته قابل توجه اینکه از صبح امروز دو سه مرتبه یکی از افراد مرتبط با سرمربی تیم ملی برای اطلاع از آخرین وضعیت فدراسیون در اطراف آن به فدراسیون آمده و مدام در تردد است.

در نهایت شنیده می‌شود در صورت موفقیت‌آمیز بودن مذاکرات قرارداد کی‌روش فردا به طور حتم تمدید خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها