jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۸۶۵   ۰۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۱

جام جم ورزشی: بحران پارگی رباط پا از پرسپولیس به استقلال رسید.

هافبک استقلال هم رباط پاره کرد

به گزارش جام جم ورزشی ، سعید امرایی که در دیدار استقلال و خونه به خونه دچار آسیب دیدگی شدید شد و به بازی ادامه نداد با پارگی رباط رو به رو شده و مدت‌ها از میادین دور خواهد بود زیرا پس از عکسبرداری از پای این بازیکن مشخص شد که امرایی باید پای خود را به تیغ جراحی بسپارد.

این بازیکن جزو سهیمه زیر 23 سال استقلال است که با تیم بزرگسالان تمرین می‌کرد و حالا مشخص نیست آیا او در فهرست آبی‌پوشان می‌ماند یا خیر.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها