jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۸۵۸   ۰۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۰

جام جم ورزشی: سرمربی آتلتیکومادرید نایب قهرمان اروپا و قهرمان فصل گذشته لالیگا با هشت جلسه محرومیت روبرو شد.

محرومیت سنگین برای سرمربی آتلتیکومادرید

به گزارش جام جم ورزشی ، محرومیت دیه گو سیمئونه بدترین خبر ممکن برای هواداران آتلتیکومادرید خواهد بود. یه‎گو سیمئونه در بازی برگشت سوپر جام فوتبال اسپانیا مقابل رئال مادرید از سوی داور مسابقه کارت قرمز دریافت کرد. وی به داور معترض شده بود که چرا با تاخیر به "خوانفران تورس" اجازه ورود به زمین را داده است.

این مربی آرژانتینی سپس دست خود را بر روی سر داور چهارم مسابقه گذاشت و وی را هل داد که این امر برای این مربی محرومیتی هشت هفته ای در پی داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها