jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۰۹۶۷۴   ۰۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

به گفته کارگردان فیلم سینمایی «شکار قهرمان» لیلا اوتادی و نیما شاهرخ‌شاهی به جمع بازیگران این فیلم پیوستند.

پدرام بهرامی‌فر به فارس گفت: فیلم سینمایی «شکار قهرمان» از ساختار اکشن برخوردار است و اکنون مشغول رایزنی برای انتخاب عوامل هستیم. او ادامه داد: پیش از این با ایرج نوذری برای حضور در این فیلم به توافق رسیده بودیم و بتازگی با لیلا اوتادی و نیما شاهرخ‌شاهی هم قرارداد بسته‌ایم و انتخاب بازیگران اصلی فیلم همچنان ادامه دارد.

بهرامی‌فر اظهار کرد: با فرج‌الله حیدری هم به عنوان فیلمبردار به توافق رسیده‌ایم و اکنون نیز مشغول رایزنی با چند بازیگر ترک برای حضور در شکار قهرمان هستیم که از جمله آنها می‌توان به ارکان پتکایا، ایمیر زالی اوغلو، نورگل یسیلکی و بیرجه آکالای اشاره کرد.

بهرامی‌فر که کارگردانی انتقام مافیایی، تسلیم سرنوشت 1، تسلیم سرنوشت 2 و بی‌نشون را در کارنامه خود دارد، بیان کرد: متاسفانه چند سالی است ساخت فیلم‌های اکشن به فراموشی سپرده شده، امیدوارم بتوانیم با ساخت «شکار قهرمان» این مسیر را برای علاقه‌مندان به این ژانر هموار کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر