jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۷۰۸۹۸۳   ۰۲ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۹

مدیر عامل آبفای تهران: برنامه زمان‌بندی تغییر نمی‌کند

زمان قطع آب پُرمصرف‌های تهرانی اعلام شد

مدیرعامل آبفای استان تهران از اجرای برنامه قطع آب مشترکان پُرمصرف تهرانی پس از اتمام مهلت یکماهه در نظر گرفته شده قبل از نیمه شهریور ماه خبر داد و گفت: برخی مشترکان در هر دوره بیش از 200 مترمکعب (200 هزارلیتر) آب مصرف می کنند.

زمان قطع آب پُرمصرف‌های تهرانی اعلام شد

جام جم سرا: محمد پرورش درباره تغییر برنامه اولیه پیش بینی شده در پایتخت برای قطع آب مشترکان پُرمصرف و تعیین مهلت یکماهه برای اصلاح الگوی مصرف که باعث ایجاد تصور عقب نشینی آبفا از موضع اولیه خود شده است گفت: ما از برنامه ریزی صورت گرفته عقب نشینی نکردیم و اگر پس از اتمام مهلت تعیین شده یکماهه که قبل از نیمه شهریورماه به پایان می رسد به موضوع قطع آب مشترکان پُرمصرف ورود نکنیم، به معنای عقب نشینی خواهد بود.وقتی یکنفر تخلفی را انجام می دهد ابتدا به صورت شفاهی و سپس کتبی به وی هشدار داده می شود و در مرحله بعد اقدامات بعدی انجام می شود.

پرورش با تاکید بر اینکه تاکنون کسی در تهران به این موضوع ورود پیدا نکرده است گفت: پس از اعلام برنامه قطع آب مشترکان پُرمصرف، تماس های فراوانی با آب و فاضلاب از سوی مردم برقرار شد و عنوان کردند که از این موضوع اطلاع نداشتد و ابراز نگرانی کردند.

این مقام مسئول در آبفای استان تهران بیان داشت: ما در حال حاضر، مشترکان با مصرف 50 مترمکعب در ماه زیاد داریم و برای اینکه بتوانیم یک زمانی را برای مشترکانی که بین 50 تا 200 مترمکعب در ماه آب مصرف می کنند در نظر بگیریم، بحث مهلت یکماهه مطرح شد. برای مشترکانی که ماهیانه بالای 200 مترمکعب آب مصرف می کنند دیگر نیاز به فرصت نبود و ما در این زمینه اقدام به قطع آب کردیم.

مدیرعامل آبفای استان تهران با بیان اینکه اینگونه مشترکان در منازل خود دارای فضای سبز هستند و استفاده‌های فراوانی از آب می برند اظهارداشت: درباره نحوه آبیاری فضای سبز شهر تهران نیز تاکنون چندین جلسه با مسئولان شهرداری برگزار کرده ایم و مباحث در حال نتیجه دادن است.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر