jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۸۶۱۵   ۰۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۸

جام جم ورزشی: به نظر می آید چالش سطل یخ در میان فوتبالیست های ایرانی بیشتر برای شوخی کردن است تا کمک کردن به بیماران اسکلروز.

انصاریان  هم به جنبش سطل یخ پیوست

به گزارش جام جم ورزشی ، حرکت نمادین خالی کردن سطل یخ بر روی سر به منظور حمایت از بیماران اسکلروز انجام می شود. موج این حرکت به میان فوتبالیست های ایرانی هم رسیده است. علی انصاریان که از سوی رضا صادقی خواننده سرشناس به این حرکت دعوت شده اعلام کرده است که بعدازظهر امروز این کار را انجام می دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها