Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۷۳۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۷:۳۰

جام جم ورزشی : امروز گل کریم باقری به کره جنوبی در جام ملت های 2000 لبنان به عنوان یکی از گل های برتر تاریخ جام ملت های آسیا معرفی شد.

عکس های به یادماندنی علی دایی و کریم باقری

به گزارش جام جم ورزشی ، کریم باقری که این روزها در راه آهن مربی گری می کند سال 76 به همراه علی دایی با تیم بوندسلیگایی آرمینیا بیله فلد قرارداد بست و راهی آلمان شد. او سابقه بازی کردن در یک جام جهانی را هم در کارنامه خود دارد اما خیلی زود و در 28 سالگی با رده ملی خداحافظی کرد هر چند سال ها بعد دوباره به تیم برگردانده شد. باقری و دایی زمانی که در بیله فلد آلمان بازی می کردند به دوستانی بسیار صمیمی برای یکدیگر تبدیل شدند و اکثر اوقات با هم بودند هر چند آن صمیمیت دیگر بین این دو دیده نمی شود. تصاویری از جوانی این دو در کنار هم می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر