jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۷۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۲

جام جم ورزشی: دروازه بان پرسپولیس به خاطر حضور در تیم ملی، پرسپولیس را ترک می کند.

ساز جدایی دروازه بان پرسپولیس کوک شد؟

به نظر می رسد که دیگر این نیلسون کوره آ است که دروازه بان اول پرسپولیس و مرد شماره یک این تیم است و گویا دیگر این سنگربان برزیلی از بستن چمدانش و ترک تیم سرخپوش صرف نظر کرده است و تا سوشا مکانی بیشتر از قبل به جدایی فکر کند.

مکانی پرسپولیس را انتخاب کرد تا دوباره ملی پوش شود و بعد از جام جهانی، جام ملت ها را هم از دست ندهد. هدف سوشا همین است اما با نیمکت نشینی در پرسپولیس آن را غیرممکن می بیند.

به همین خاطر هم برای رسیدن به تیم ملی و بازی در جام ملت ها می خواهد پرسپولیس را به مقصد تیم دیگری ترک کند و حتی ظاهرا در این خصوص صحبت های نهایی اش را هم با علی دایی انجام داده است.(جام)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر