jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۶۸۳۱   ۲۷ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۷

جام جم ورزشی: پیام صادقیان با محرومیت برای رفتارش در بازی پرسپولیس و فولاد به احتمال فراوان شانس بازی در بازی های آسیایی اینچئون را هم از دست می دهد.

صادقیان آخرین شانس را هم از دست داد

اگرچه تا پیش از بازی فولاد و پرسپولیس پیام صادقیان در تاپ لیست بازیکنان مورد علاقه ویژه ای به بازی این بازیکن داشت حالا با دوری 3 ماهه پیام از بازی ها روی نامش باید قلم قرمز بکشد. وینگادا که اعتقاد دارد باید بازیکنانی در رده سنی صادقیان که بازی های اینچئون آخرین مجال بازی شان در تیم های ملی قبل از المپیک است را با خود به کره ببرد ، حالا در پستی که با تراکم بازیکن مواجه است باید به اجبار روی نام صادقیان قلم قرمز بکشد.

چون او به رغم همه نمایش های خوبش در لیگ، در مقایسه با رقبایش فرصت بازی در لیگ را ندارد پس با توجه به تاکید فدراسیون فوتبال بر استفاده از بازیکنانی که بیشترین تعداد شان می توانند در بازی های مقدماتی المپیک همراه تیم ملی باشند، مربی پرتغالی برای دعوت از صادقیان با تردیدهای جدی روبرو شده است و به نظر می رسد عصبانیت بی موقع پیام بدجوری کار دست او داده است.(خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها