jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۶۸۳۱   ۲۷ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۷

جام جم ورزشی: پیام صادقیان با محرومیت برای رفتارش در بازی پرسپولیس و فولاد به احتمال فراوان شانس بازی در بازی های آسیایی اینچئون را هم از دست می دهد.

صادقیان آخرین شانس را هم از دست داد

اگرچه تا پیش از بازی فولاد و پرسپولیس پیام صادقیان در تاپ لیست بازیکنان مورد علاقه ویژه ای به بازی این بازیکن داشت حالا با دوری 3 ماهه پیام از بازی ها روی نامش باید قلم قرمز بکشد. وینگادا که اعتقاد دارد باید بازیکنانی در رده سنی صادقیان که بازی های اینچئون آخرین مجال بازی شان در تیم های ملی قبل از المپیک است را با خود به کره ببرد ، حالا در پستی که با تراکم بازیکن مواجه است باید به اجبار روی نام صادقیان قلم قرمز بکشد.

چون او به رغم همه نمایش های خوبش در لیگ، در مقایسه با رقبایش فرصت بازی در لیگ را ندارد پس با توجه به تاکید فدراسیون فوتبال بر استفاده از بازیکنانی که بیشترین تعداد شان می توانند در بازی های مقدماتی المپیک همراه تیم ملی باشند، مربی پرتغالی برای دعوت از صادقیان با تردیدهای جدی روبرو شده است و به نظر می رسد عصبانیت بی موقع پیام بدجوری کار دست او داده است.(خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها