jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۳۴۹۵   ۱۸ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۴

جام جم ورزشی - علیرضا رحیمی با اشاره به این که رفتار پیام صادقیان مورد تایید باشگاه پرسپولیس نیست، گفت: کمیته انضباطی باشگاه درباره او تصمیم می‌گیرد.

رحیمی: رفتار صادقیان مورد تایید نیست

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره رفتار پیام صادقیان در بازی مقابل فولاد، اظهار کرد: ما از همه بازیکنانمان توقع داریم که رفتاری در شأن باشگاه پرسپولیس داشته باشند. می‌دانیم که شرایط بازیکنان به ویژه زمانی که تیم عقب است خیلی سخت می‌شود اما یک بازیکن همیشه باید آرامش خود را حفظ کند.

او ادامه داد: رفتار صادقیان مورد تایید باشگاه نبوده و من از کمیته‌ انضباطی خواسته‌ام که درباره او تصمیم‌گیری کند.

رحیمی درباره مشکل ماهینی و این موضوع که آیا این بازیکن می‌تواند در ادامه فصل برای پرسپولیس به میدان برود؟ گفت: در رابطه با ماهینی هر چه قانون بگوید می‌پذیریم. ما تلاش خود را برای حل مشکلات این بازیکن انجام می‌دهیم و اگر محرومیت او برطرف نشد با کادر فنی هماهنگ می‌کنیم که در صورت نیاز یک مدافع دیگر جذب کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین درباره آخرین وضعیت پولادی گفت: پیگیر اضافه شدن این بازیکن به تیم هستیم و فکر می‌کنم در طول این هفته‌ وضعیت او هم مشخص می‌شود.

(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها