jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۰۰۳۴۷   ۰۶ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۷

شما هر روز چقدر بابت خرید روزنامه پول می پردازید؟ چند تا روزنامه را می توانید بخرید؟ چند تا از آن روزنامه ها را فرصت می کنید، بخوانید؟ بیشتر مشتری کدام روزنامه هستید؟ اگر از شما بپرسند آیا دلتان می خواهد بدانید روزنامه های دیگر چه نوشته اند احتمالا سرتکان می دهید و می گویید «کاشکی ممکن بود ...» ما از آرزوهای شما خبر داریم و به همین علت می خواهیم به جای تان، هر روز همه روزنامه ها را بررسی کنیم و جالب ترین خبرهای شان را برای تان دستچین کنیم و به نقل از آن روزنامه ها در ستون « یواشکی روزنامه ها» بنویسیم.

کشیش مسیحیان:مساجد غزه خراب شده در کلیسا اذان بگویید

کشیش مسیحیان:مساجد غزه خراب شده در کلیسا اذان بگویید

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: کشیش سابق مسیحیان غزه از مسلمانان غزه خواست حالا که اسرائیل مساجد آنها را نابود کرده در کلیساها اذان بگویند. به گزارش پایگاه خبری "اخبار 21"، "پدر مانویل مسلم" که مدیریت کلیسای مسیحیان غزه را برعهده داشت، با این سخن، همدردی خود با مسلمانان را ابراز داشت. بعد از آنکه رژیم صهیونیستی با حمله به منطقه شجاعیه، این منطقه را ویران کرد، جمع زیادی از اهالی این منطقه از غزه که خانه‌های خود را ترک کرده بودند در کلیسای "قدیس پرویروس" در مرکز غزه پناه گرفته‌اند.

تبلیغ عجیب یک شرکت مشروب فروشی

روزنامه جمهوری اسلامی آورده: یک شرکت مشروب فروشی در دوحه قطر تخفیف ویژه‌ای به مناسبت عید فطر، برای مشتریان خود قائل شده است! در تبلیغات این محصول آمده است که با خرید دو شیشه مشروب یک شیشه دیگر به رایگان دریافت کنید. این اتفاق عجیب بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشته و اینکه دولت قطر با چنین پدیده خلافی هیچ برخوردی نکرده موجب تعجب مردم شده است.

سلمان رشدی درحال زاد و ولد در میان فیلم سازان

جمهوری اسلامی نوشت: سلمان رشدی درحال زاد و ولد در میان فیلم سازان شبه قاره است. انیمیشن "عایشه و محمد" ساخته یک پاکستانی به نام عمران فراست که اکران اخیر آن فضایی ضداسلام را رقم زده است، تلاش دارد با تحریف تاریخ تصویر سیاهی از زندگی مشترک حضرت محمد(ص) با عایشه ارایه کند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از منابع اینترنتی، انیمیشن موهن "عایشه و محمد" که چندی پیش همزمان با روز استقلال آمریکا در شماری از کشورها نمایش داده شد، یکی دیگر از تلا‌ش‌های تکراری و بی‌ثمر برای کمرنگ کردن تأثیر اسلام در جهان امروز است. عمران فراست سازنده این فیلم در مقاله‌ای از خطر اسلام رادیکال سخن می‌گوید و در توجیه فیلم خود می‌نویسد: امروز تقریباً بزرگترین خطری که امنیت و ثبات تقریباً تمامی کشورهای غیرمسلمان را نیز تهدید می‌کند، اسلام رادیکال است. در این فیلم موهن درحالی که پیامبر اسلام با چهره‌ای سالخورده و با محاسن سفید (در پنجاه و چند سالگی) تصویر شده‌اند، عایشه در قالب کودکی 9 ساله تصویر شده که در برابر ایشان به زانو درآمده است.این فیلم تاکنون به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، سوئدی و اسپانیایی ترجمه شده است.

دولت با این رحم اجاره‌ای چگونه فوتبال بازی کند؟

روزنامه کیهان نوشت:عضو شورای شهر منحله تهران در دوره اصلاحات می‌گوید دولت روحانی اگر نمی‌تواند گل بزند، لااقل خوب بازی کند.ابراهیم اصغرزاده از اعضای شورای شهر اصلاح‌طلب تهران در دوره اصلاحات بود. تقسیم این شورای شهر اصلاح‌طلب به دو گروه 7 و 8 نفره باعث ماه‌ها درگیری‌های آزاردهنده برای مردم شد و سرانجام به خاطر آبروریزی‌های گسترده توسط دولت و وزارت کشور اصلاح طلبان منحل شد.اصغرزاده در حالی که پیش از این گفته بود اصلاح طلبان به دولت فعلی به چشم رحم‌اجاره‌ای نگاه می‌کنند، در مصاحبه با روزنامه آرمان گفته است: مأموریت اصلی دستگاه دیپلماسی باید این باشد که ایران را به کشوری پیش‌بینی پذیر و قابل اتکا در معادلات بین‌المللی و منطقه‌ای تبدیل کند. اما اگر تیم دولت بخواهد مثل تیم‌های فوتبالی بازی کند که به رغم بهره‌گیری از ستاره‌های زیاد در ترکیب خود یا وجود نیمکت ذخیره‌های پروپیمان قادر به گلزنی نیست چه سود.

وی ادامه داد: به نظرم دولت دکتر روحانی اگر قادر به گلزنی نیست لااقل خوب بازی کند. الآن فرصت مناسبی است تا آنکه دولت روحانی در داخل کشور برای اجرای حقوق شهروندی اولویت قائل گردد و براساس سوگندی که خورده است در مقابل هر اقدام فراقانونی و مغایر حاکمیت ملی واکنش نشان دهد. افراطیون مدعی اصلاحات یک دهه قبل نیز با دوگانه‌سازی حاکمیت، باعث ناکارآمدی دولت و مجلس اصلاحات شدند به نحوی که مردم به اعتبار انزجار از آنان حاضر نشدند در چند انتخابات مجلس، ریاست‌جمهوری و شوراها به اصلاح‌طلبان رأی بدهند. در انتخابات سال گذشته نیز نامزد اصلاح‌طلبان (عارف) براساس اعلام خود آنها (کسانی چون نجفی) بیش از 8 درصد رأی نداشت.

با این وصف باید از آقای اصغرزاده و امثال وی پرسید که دولت با وجود سرباری افراطیون مدعی اصلاحات چگونه می‌تواند خوب بازی کند چه رسد به اینکه بخواهد گل بزند؟اصغرزاده در مصاحبه خود همچنین خواستار دیدار روحانی با اوباما در سفر، سازمان ملل شد و گفت: ملاقات با اوباما هم در سازمان نه‌تنها برای ایران بلکه برای منطقه بسیار مفید خواهد بود

اعتراف BBC به شکست با وجود سانسور تظاهرات روز قدس

کیهان آورده:شبکه دولتی انگلیس خبر راهپیمایی کم‌سابقه روز قدس در ایران و کشورهای مختلف جهان را کاملا سانسور کرد.وبسایت شبکه بی‌بی‌سی به جای پوشش دادن تظاهرات ده‌ها میلیونی مردم ایران و همچنین تظاهرات ضدصهیونیستی کم‌سابقه در 4 گوشه جهان ترجیح داد خبر مجعولی تحت عنوان حمایت افغان‌ها از زندانیان سیاسی ایران را به تیتر اول خود تبدیل کند. در عکس این خبر، 8-9 زن ماسک‌زده و نقابدار! دیده می‌شوند.بی‌بی‌سی در سه هفته‌ای که از جنگ غزه و حمله وحشیانه صهیونیست‌ها به مردم بی‌دفاع فلسطین می‌گذرد، از صهیونیست‌ها جانبداری کرده است. این سایت در عین حال در یادداشتی نوشت: مقاومت حماس در برابر حملات سهمگین اسرائیل تا حد زیادی مدیون کمک‌های آشکار و پنهان ایران به حماس است.این کمک‌ها تاثیر مخربی بر مذاکرات هسته‌ای و روند کاهش تحریم‌ها نگذاشته است. علاوه بر این افکار عمومی ایران بیش از گذشته علائم همدردی را با وضعیت فلسطینی‌ها نشان می‌دهد.

بی‌بی‌سی با بیان اینکه «وقتی آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر ایران در بحبوحه جنگ غزه از همه خواست فلسطینی‌های کرانه باختری را مسلح کنند، خیلی جای تعجب نبود»، افزود: «راکت‌هایی که شبه نظامیان فلسطینی در جنگ جاری به اسرائیل شلیک کردند نوع پیشرفته‌تری از موشک‌های فجر5 بودند که برد بیشتری داشتند قدرت دفاعی حماس چه در تعداد راکت‌هایی که به اسرائیل شلیک کردند و چه در مقابله زمینی با ارتش اسرائیل افزایش چشمگیری را نسبت به گذشته نشان می‌دهد. کمک‌های ایران نقش مهمی در بالا بردن توان حماس در مقابله به مثل با اسرائیل داشته است.»بی‌بی‌سی اذعان کرد: شاید در جنگ بعدی سپر دفاعی اسرائیل کارایی کمتری در برابر زرادخانه حماس داشته باشد. ایران تأثیر کمک‌های خود را ارزیابی می‌کند. شبکه دولتی انگلیس در پایان اذعان کرده است: «گروهی از ایرانیان ناراضی تا چند سال قبل چندان دل خوشی از فلسطینی‌ها نداشتند. شعار «نه غزه، نه لبنان جانم فدای ایران» نمونه‌ای بارز از ناخشنودی این گروه از ایرانیان از حمایت‌های حکومت کشورشان از فلسطینیان به شمار می‌رفت، اما حالا موج همدردی ایرانیان با مردم غزه و ابراز انزجار از اسرائیل بیش از هر زمان در شبکه‌های اجتماعی خودنمایی می‌کند. فاصله احساسات افراد ناراضی در ایران و مقامات نظام در مورد جنگ غزه امسال بیش از گذشته کاهش یافته است».این تحلیل بی‌بی‌سی‌ که با وجود سانسور کامل خبر و گزارش‌های روز قدس صورت گرفته، شهادت تازه‌ای بر شکست فتنه‌ سبز می‌باشد؛ برنامه آشوبی که از سوی سرویس‌های جاسوسی سیا، موساد و ام‌آی‌سیکس طراحی شده بود.

ایران به خاطر مذاکرات هسته‌ای غزه را فراموش نمی‌کند

ایران در بحبوحه مذاکرات هسته‌ای غزه را از دست نمی‌دهد و فراموش نمی‌کند.روزنامه لبنانی النهار در تحلیلی نوشت: تهران همچنان مواضع خود در قبال حکومت سوریه را حفظ کرده و هیچ‌چیز که مانع از حمایتش از جریان مقاومت شود، وجود ندارد. مصر و به دنبال آن عربستان هر دو از توقف خونریزی‌های جدید اسرائیل در غزه حداقل از بعد انسانی آن ناتوان هستند و برایشان امکان‌پذیر نیست که با حماس که از سیاست‌های آنها به دور است و تلاش می‌کند همچنان راه و روش اخوان‌المسلمین در منطقه را دنبال کند، کنار بیایند.ایسنا افزود: موشک‌های جنگی قسام که توسط گروه‌های فلسطینی ساخته شده‌اند به خوبی استمرار روابط تهران و حماس را نشان دادند. موشک‌هایی که به روشنی جای انگشت ایرانی‌ها بر روی آنها دیده می‌شود. تمایل حماس به ایران و سوریه به دلیل ریشه‌های اخوانی‌اش با آغاز بحران سوریه رنگ باخت و بعضی از موازنه‌های سیاسی خود را به دلیل درگیر شدنش در بحران سوریه از دست داد، اما با سقوط حکومت اخوان در مصر به سرعت محاسبات خود را مورد بازنگری قرار داد. این در حالی است که کتائب الاقصی به هیچ‌وجه روابط خود را با جمهوری اسلامی ایران قطع نکرده است. در ماه‌های اخیر گزارش شده که حماس بیش از پیش به ایران نزدیک شده است. این روزنامه نوشت: به هر حال نمی‌توان انتظار نداشت که تهران به این سادگی برگه برنده خود را در پیشبرد طرح‌های منطقه‌ای آن هم در بحبوحه مذاکرات هسته‌ای‌اش با غرب از دست بدهد. جنگ اخیر غزه به خوبی نشان داد که ایران به هیچ‌وجه از رویکرد خود دست نکشیده و همچنان به خطوط قرمز خود پایبند است

صلاحیت نماینده ناکام به تایید حامیان فتنه رسید

روزنامه کیهان نوشت:صلاحیت علی مطهری برای عضویت در هیئت نظارت بر مطبوعات به تایید دست‌اندرکاران نشریات زنجیره‌ای رسید.روزنامه‌های شرق، اعتماد و آفتاب یزد نسبت به عدم معرفی مجدد علی مطهری از سوی کمیسیون فرهنگی مجلس برای عضویت در هیئت نظارت بر مطبوعات ابراز نگرانی کرده و در صفحه اول خود به انتشار عکس و تیتر از وی پرداختند. در همین حال رحمانیان مدیرمسئول روزنامه شرق و حضرتی مدیرمسئول اعتماد در مصاحبه با «آفتاب» خواستار معرفی مطهری شده و از تغییر وی پس از 4 سال عضویت در هیئت نظارت بر مطبوعات ابراز نگرانی نمودند.نماینده معرفی شده از سوی مجلس یکی از 7 عضو هیئت نظارت بر مطبوعات است. انتخاب این نماینده در دستور کار جلسه چهارشنبه گذشته مجلس قرار داشت اما هیئت رئیسه مجلس مانند ماجرای تعویق انداختن استیضاح وزیر علوم، این بار نیز به کارشکنی و تعویق انتخاب نماینده مجلس در هیئت نظارت پرداخت.

در جلسه کمیسیون فرهنگی برای انتخاب گزینه‌های پیشنهادی جهت عضویت در هیئت نظارت بر مطبوعات، حمید رسایی 8 رای، محمود نبویان 6 رای و علی مطهری 5 رای به دست آوردند و جواد هروی و حسن کامران نیز در رده‌های بعدی قرار گرفتند و در نهایت این کمیسیون نبویان و رسایی را به عنوان گزینه‌های منتخب به صحن علنی معرفی کرد.بر اساس ماده 218 آئین‌نامه داخلی مجلس «برای انتخاب ناظران مجلس شورای اسلامی، کمیسیون ذیربط موظف است حداقل به تعداد دو برابر موردنیاز از نمایندگان داوطلب واجد شرایط را به مجلس معرفی نماید تا مجلس نسبت به انتخاب تعداد موردنیاز اقدام کند.»الیاس حضرتی مدیر روزنامه اعتماد در مصاحبه با آفتاب می‌گوید: علی مطهری شخصیت خوش‌فکر، وزین و آزاده است. رحمانیان مدیر مسئول روزنامه زنجیره‌ای شرق نیز گفته است: مطهری در هیئت نظارت به خوبی درخشید و نمره او نمره قبولی و در واقع قابل قبول است.

مطهری در سال‌های اخیر پای ثابت حمایت از فتنه‌گرانی بود که به عنوان پیاده‌نظام جنگ نیابتی آمریکا، انگلیس و اسرائیل در سال 88 عمل کردند. وی به اعتبار همین عملکرد از سوی شبکه دولتی انگلیس، به عنوان اصلاح‌طلب جدید معرفی شد و زینت‌بخش صفحات اول رسانه‌های زنجیره‌ای است.اقدامات هیئت رئیسه در جانبداری از افراطیون و انفعال در برابر آنان- که از جمله در ماجرای به تعویق انداختن استیضاح وزیر علوم و سپس دفاع از علی مطهری با وجود رای نیاوردن در کمیسیون فرهنگی نمود پیدا کرد- با اعتراض نمایندگان اصولگرا مواجه شده است.رهبر معظم انقلاب بارها درباره پایگاه مطبوعاتی دشمن و نفوذ دشمن در رسانه‌ها هشدار داده‌اند که متاسفانه بعضا از سوی مسئولان و دستگاه‌های ناظر مغفول مانده است.

نماینده اصلاح‌طلب از اقدام ارزشی شهرداری برآشفت

روزنامه کیهان نوشت:یک نماینده اصلاح‌طلب از طرح شهرداری تهران برای تکریم بانوان کارمند شهرداری برآشفت.کمال‌الدین پیرموذن در مصاحبه با خبرگزاری افراطیون (ایلنا) به شهردار تهران به خاطر اینکه اعلام کرده برای بانوان همکار خود اتاق‌های مستقلی در نظر می‌گیرد حمله کرد و مدعی شد با رفتار سرهنگی نمی‌شود شهرداری را اداره کرد. این اقدامات ایران اسلامی را از بعد عدالت و آزادی و حقوق‌بشر زیر سوال می‌برد.(!)این نماینده شبه اصلاح‌طلب آنگاه در اظهاراتی بی‌ارتباط به شهرداری گفت: اولویت باید تحقق حماسه اقتصادی و حل مشکلات بیکاری جامعه باشد و با توجه به اینکه در سطح خیابانها آثار زیانبار بیکاری زنان را در مسائل اجتماعی می‌بینیم، دولت و مجلس همت کنند اشتغال زنان را حل کنند.

پیرموذن همچنین مدعی شد این اقدامات مقابل نظر رئیس‌جمهور است و «نمی‌دانم چه اراده‌ای است که می‌خواهند در قبال اظهارات رئیس‌جمهور صف‌آرایی کنند». او توضیح نداده که مگر رئیس‌جمهور جایی از اختلاط زن و مرد و عدم حفظ حرمت بانوان در محیط‌های کاری مختلط دفاع کرده است؟!با توجه به جنجال رسانه‌های بیگانه علیه اقدامات بجای شهرداری تهران جای سوال است که آیا این نماینده مدعی اصلاحات دیلماج رسانه‌های ضدانقلاب بیگانه شده است؟

مجمع روحانیون غیبت در راهپیمایی را تکذیب کرد

روزنامه ایران نوشت:روابط عمومی مجمع روحانیون مبارز در اطلاعیه‌ای خبر روزنامه کیهان مبنی بر عدم شرکت اعضای این مجمع در راهپیمایی روز قدس را تکذیب کرد. در این اطلاعیه آمده است: لازم می‌دانیم به اطلاع خوانندگان این روزنامه برسانیم که اعضای مجمع روحانیون مبارز در تهران و برخی شهرستان‌ها با مردم هوشیار و آگاه در راهپیمایی روز قدس همراه بودند. ایسنا هم خبر داده که تعدادی از اعضای مجمع روحانیون مبارز از قبیل ‌حجج‌اسلام موسوی لاری، محتشمی‌پور، انصاری، فاضل فردوسی و... در تهران، قم و دیگر شهرستان‌ها در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده بودند.

مستندسازان مخالف دولت با «مصاف» آمدند

ایران نوشت:مستند‌سازان مخالف دولت در مؤسسه سفیر فیلم، این بار با مستند جدیدی به نام «مصاف» آمدند. مستندی که محتوا و شکل توزیع آن نشان می‌دهد مؤسسه یاد شده بر خلاف ادعاها نه تنها یک گروه کوچک دانشجویی نیست، بلکه ریشه در مناسبات جدی سیاسی دارد.

به گزارش پیام نو توزیع این مستند بر خلاف «من روحانی هستم» نه در فضای مجازی که به صورت CD صورت گرفت. آن هم توسط هفته نامه پنجره که متعلق به علیرضا زاکانی نماینده مجلس است. مؤسسه سفیر فیلم که به گفته مسئولان وزارت ارشاد هنوز موفق به اخذ مجوز نشده است، آخرین مستند خود را در دو قسمت ۹۰ دقیقه‌ای ساخته که CD آن به صورت رایگان در ضمیمه مجله پنجره توزیع شده است. نکته قابل تأمل در این فیلم عیان شدن نقش حسین شمقدری، فرزند جواد شمقدری معاونت امور سینمایی وزارت ارشاد در دولت دهم است که در تیتراژ پایانی فیلم هم به نام او اشاره شده است. چیزی که می‌تواند گوشه‌ای از پیوندهای سازندگان این مستند را با بخشی از طیف‌های حاضر در قدرت یا دارای سرمایه اقتصادی روشن کند. این مستند به گفته سازندگان خود به «دو فتنه‌ ۱۸ تیر ۷۸ و حوادث بعد از انتخابات سال ۸۸» پرداخته است.

تکذیب یک ادعا درباره مولوی عبدالحمید

ایران آورده:مولوی عبدالحمید اخباری که از وی در رسانه‌ها به انتشار در آمده و وی را حامی داعش معرفی کرده، تکذیب کرد و گفت: روحم از این اظهارات خبر ندارد. به گزارش پانا، امام جمعه اهل سنت استان سیستان و بلوچستان تأکید کرد که با هر نوع تندروی و خشونت مخالف است. او معتقد است که راه حل همه مسائل و مشکلات گفتمان است و باید گروه‌های مختلف با هم بنشینند و مشکلات خود را از راه گفتمان و تشکیل دولت فراگیر و ملی حل کنند. وی تأکید کرد: من به خشونت و جنگ اعتقادی ندارم و با هر گروهی که دست به خشونت بزند مخالفم. در همین حال علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان هم خبر ممنوع الخروجی مولوی عبدالحمید را تکذیب کرد و به ایلنا گفت: ایشان اخیراً حتی به سفر حج هم رفته‌اند. اگر چه ممکن است به صورت موردی انجام یک سفر را از جانب ایشان به صلاح ندانسته باشند و خود ایشان نیز تمایلی به سفر نداشته باشند اما این‌که ایشان ممنوع الخروج شده باشند مطلقاً چنین خبری صحت ندارد.

روزنامه «قانون» مجرم شناخته شد

روزنامه ایران نوشت:دادگاه رسیدگی به اتهامات مدیران مسئول روزنامه قانون، خبرگزاری فارس و سردبیر ایران ورزشی روز گذشته در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی سیامک مدیر خراسانی برگزار شد. به گزارش ایرنا، پرونده روزنامه قانون به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و انتشار مطالب خلاف عفت عمومی تشکیل شده بود که هیأت منصفه مطبوعات، متهم را در عناوین اتهامی یاد شده مجرم شناخت و مستحق تخفیف در مجازات ندانست. به اتهام سردبیر روزنامه ایران ورزشی مبنی بر نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر نیز رسیدگی شد که هیأت منصفه مطبوعات، متهم را مجرم نشناخت. همچنین هیأت منصفه مطبوعات خبرگزاری فارس را در عناوین اتهامی نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی، افترا و تخلف از مصوبات شورای عالی امنیت ملی مجرم نشناخت.

۲ ماه از ضرب الاجل گذشت، فقط۲۰ درصدفرم‌ها رسید

روزنامه خراسان نوشت:بر اساس دستور یکی از وزرای اقتصادی کابینه، مقرر شده بود مدیران ذی ربط در پایتخت و مراکز استانها نسبت به تهیه فرمی واحد اقدام و با تکمیل آن، گزارش عملکرد ماهانه تمامی کارمندان و مدیران میانی این دستگاه را تهیه و به مرکز ارسال کنند تا بر اساس نتایج آن نسبت به بهبود ساختار سازمانی و بهره وری نیروی انسانی اقدام شود که با گذشت 2 ماه از پایان ضرب الاجل تعیین شده، تنها 20 درصد فرم های مذکور وصول شده است.

خبر خوش دولت برای پرداخت بدهی تولیدکنندگان

خراسان آورده:پس از پیگیری های فراوان برخی شرکت های بزرگ صنعتی و تولیدی از مسئولان دولت های دهم و یازدهم، مسئولان اجرایی اقدام به بررسی و تجمیع مطالبات ناشی از ضرر و زیان 5 ساله برخی از شرکت ها کرده و مقرر کردند فعلا مبلغی در حدود 100 میلیارد ریال از این مطالبات از طریق پیگیری های قانونی نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور پرداخت شود.

سربازگیری به سبک داعش

روزنامه قدس نوشت: گروه تروریستی داعش به تمامی مراکز اداری، تجاری و دولتی در شهر موصل اعلام کرده که جوانان باید به صورت اجباری به عضویت این گروه تروریستی درآیند.

شگفتی‌صهیونیستها ازتونل‌های‌مقاومت

قدس آنلاین: تونلهای پیشرفته که توسط مقاومت فلسطین در مناطق مختلف نوار غزه حفر شده، موجب شگفتی نظامیان رژیم صهیونیستی شده است.

توهین صهیونیستها به برزیل

قدس از قول سایت عصرایران نوشت: یگال بالمور سخنگوی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در واکنش به انتقاد دولت برزیل از جنایات این رژیم در سخنانی مضحک گفت: موضع اخیر برزیل نشان داد، چرا این کشور به مانند یک جن دیپلماتیک باقی مانده است، با اینکه این کشور آمریکای لاتین یک قدرت اقتصادی و فرهنگی است. او با به سخره گرفتن شکست سخت هفت بر یک برزیل در مسابقه نیمه نهایی جام جهانی فوتبال در مقابل آلمان، در یک برنامه تلویزیونی گفت: در فوتبال هنگامی که مسابقه با نتیجه تساوی به پایان می رسد، ما معتقدیم مسابقه، برابر بوده است، اما هنگامی که نتیجه مسابقه هفت بر یک به پایان برسد، قطعاً این رقابت برابر نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ی>ن
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۶
شما كودكان ما رو نكشید ...
۰
۰

یادداشت

بیشتر
حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

جمهوری اسلامی ایران دارای یک نظام مردم‌سالار دینی است و محصول انقلاب اسلامی ایجاد بزرگ‌ترین نظام دموکراتیک بر‌مبنای تفکر اسلامی در سطح دنیاست.

مشارکت مبنای اقتدار کشور

مشارکت مبنای اقتدار کشور

یک: انتخابات ۲۸خرداد از طرفی فریضه شرعی، ملی و حق قانونی آحاد ملت و از طرفی خروش عمومی و مصونیت بخش مردم بصیر ایران اسلامی در برابر دسیسه دشمنان است و از سوی دیگر مایه حفظ اعتبار نظام، تحکیم هرچه بیشتر آرمان‌های اصیل نظام اسلامی و منشأ خیرات و برکات ملموس در کشور است.

جلوه‌ اقتدار ملی

جلوه‌ اقتدار ملی

درباره انتخابات ریاست جمهوری 1400 و مشارکت مردم در آن باید چند نکته را مورد توجه قرار داد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر