jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۶۹۹۹۲۶   ۰۵ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۷

سایت مترو در گزارشی نوشت

هواداران فولام دژاگه را درک کنند!

سایت metro در گزارشی نوشته که هواداران فولام باید خروج اشکان دژاگه از این تیم را درک کنند.

هواداران فولام دژاگه را درک کنند!

به گزارش جام جم ورزشی ؛ به نظر نمی‌رسد اشکان دژاگه در دیدار نخست فصل پیش رو مقابل ایپسویچ تاون در ترکیب فولام قرار بگیرد و سمت چپ خط دفاع حریف را از هم بپاشاند.

بسیاری در فولام دوست دارند این هافبک ایرانی در ترکیب تیم باقی بماند اما احتمال ماندن او بسیار کم است. باشگاه العربی قطر برای خرید او پنج میلیون یورو پیشنهاد کرده و از پرداختن پنج میلیون یورو هم در قالب دستمزد ابایی ندارد.

در حالی که تنها یک سال از قرارداد دژاگه با فولام باقی مانده و فلیکس ماگات، سرمربی این تیم ابراز تمایل کرده او را در کریون کاتج نگه دارد اما برای سران باشگاه بهتر است که او را با چنین مبلغی به فروش برسانند.

بیشتر بازیکنان خوب و بزرگ پس از سقوط فولام به دسته پایین‌تر تیم را ترک کرده‌اند. هافبک 28 ساله و ایرانی یکی از بازیکنان با ارزشی است که در ترکیب باقی مانده است. شاید همه فکر کنند او حضوری معمولی در ترکیب سپیدها داشته اما چیزی که او به همراه خود به فولام آورد گلزنی‌های به موقع بود. دردسرهایی که او برای مدافعان کناری تیم‌های مختلف به وجود می‌آورد پایانی نداشت. او با سرعت و تکنیک بالایش، کنترل‌اش روی توپ و بازی چشم‌نوازش یک هافبک کامل است.

باقی ماندن اشکان دژاگه در ترکیب فولام آن هم در لیگ دسته پایین‌تر انگلیس درست همانند حضور یک طوطی در میان دسته کبوتران است. اکنون به جای آنکه به آن فکر کنیم که او چه تاثیرهایی در ترکیب فولام داشته است باید به این فکر کرد که یک بازیکن را باید جانشین او کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها