jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۶۹۹۲۷۵   ۰۳ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۵

این اتفاق جدیدی نیست. تامین جهیزیه دختران نیازمند اتفاقی است که بارها در باشگاه پرسپولیس افتاده است.

جهیزیه یک دختر در تمرینات پرسپولیس تامین شد!

به گزارش جام جم ورزشی ؛ علی دایی اخلاق تندی دارد و انتقاد را قبول نمی کند. او غرور زیادی هم دارد. البته در کنار این خصوصیات منفی علی دایی اخلاق بسیار خوبی دارد و آن هم حضور مداوم او در کارهای خیر است. از درج این خبر که علی دایی در تمرینات پرسپولیس جهیزیه یک دختر را تامین کرده است مدت زمان زیادی نمی گذرد اما گویا باید همان خبر را تکرار کنیم چرا که علی دایی باز هم جهیزیه یک دختر نیازمند را خریداری کرده است.

در روزهای اخیر زنی میانسال بارها به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرده و سراغ علی دایی را می گیرد. عاقبت با کمک خبرنگار یک روزنامه ورزشی وی علی دایی را مقابل درفشی فر پیدا می کند و آنطور که خبرنگار می گوید به علی دایی گفته که مشکلات مالی زیادی دارد و در تامین جهیزیه دختر یتیمش با مشکل مواجه شده است. از آنجایی که افراد زیادی برای تامین نیازهای مالی خود به علی دایی مراجعه می کنند سرمربی سرخ ها ابتدا تحقیقات لازم را در صدد مشخص شدن صحت و سقم آنها انجام می دهد و سپس اقدام به کمک به آنها می کند. سرمربی پرسپولیس در رابطه با این زن میانسال نیز تحقیقات لازم را انجام داده و پس از اطمینان از صحت ادعای وی جهیزیه دختر وی را تامین کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها