jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۹۹۲۴۸   ۰۳ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۴

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت:‌۱۰ میلیون و ۳۶۹ هزار دانش‌آموز در مدارس ثبت‌نام کرده‌اند که استان سیستان و بلوچستان با ۸۸ درصد بیشترین و فارس با ۶۸ درصد کمترین ثبت‌نام‌ها را به خود اختصاص دادند.

ثبت‌نام ۱۰ میلیون دانش‌آموز در مدارس

خسرو نظری در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به این پرسش‌"‌ ثبت‌نام مدارس به پایان رسید، تاکنون چه تعداد از دانش‌آموزان در مدارس ثبت‌نام کرده‌اند؟‌" اظهار داشت: در مجموع 10 میلیون و 369 هزار و 820 نفر از دانش‌آموزان در مدارس ثبت‌نام کرده‌اند.

وی افزود:‌در مقطع ابتدایی 6 میلیون و 581 هزار و 438 نفر، در مقطع متوسطه اول یک میلیون و 631 هزار و 472 نفر و در مقطع متوسطه دوم 2 میلیون و 44 هزار و 929 نفر ثبت نام کرده‌‌اند.

ثبت نام 80 هزار نوآموز در پیش دبستانی‌ها

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت:‌31 هزار و 865 نفر در مدارس استثنایی و 80 هزار و 116 نفر در مقطع پیش دبستانی ثبت نام کردند.

سیستان و بلوچستان رکورددار ثبت‌نام‌ها

نظری ادامه داد:‌سیستان و بلوچستان با 88 درصد ثبت‌نام بیشترین و استان فارس با 68 درصد کمترین ثبت‌نام‌ها را به خود اختصاص دادند.

وی با اشاره به اینکه ساماندهی نیروی انسانی در برخی از استان‌ها آغاز شده است،‌گفت:‌امسال ساماندهی نیروی انسانی بر اساس توسعه سنواتی مدنظر است.توسعه سنواتی برای برآورد نیروی انسانی مور نیاز و مازاد در تک تک استان‌ها در حال اجراست،و بر این اساس تمام فعل و انفعالات نیروی انسانی را از نظر تعداد دانش‌آموزان، مدارس و معلمان رصد کرده و نسخه‌ای را برای سال تحصیلی آینده طراحی می‌کنیم.

رویس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: ساماندهی نیروی انسانی تا 15 مرداد به اتمام می‌رسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محیط‌ زیست نیازمند تحول

محیط‌ زیست نیازمند تحول

دولت سیزدهم در گام‌اول باید دریاچه ارومیه و اتفاقاتی را که پیرامون آن افتاد از لوث ناکارآمدی‌ ها پاک کند. در مرحله بعد باید نظارتی دقیق بر تمام عملکردهای صورت‌گرفته داشته باشد و پس از آن به قید فوریت برنامه عملیاتی کارآمدی درباره احیای دریاچه ارومیه تهیه کند.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر