jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۶۹۹۲۳۱   ۰۳ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۳

رییس قوه قضاییه با اشاره به سکوت مجامع بین‌المللی در برابر اقدامات رژیم صهیونیستی گفت: این امر نشان‌دهنده نفاق آمریکا و برخی کشورهای اروپایی است و اینکه آن‌ها در جرائم رژیم صهیونیستی شریک‌اند.

آملی‌لاریجانی :آمریکا شریک جنایات رژیم صهیونیستی است

آیت‌الله آملی‌لاریجانی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس گفت:‌ امسال راهپیمایی بزرگ قدس در شرایط بسیار ویژه‌ای انجام می‌پذیرد. مردم بی‌دفاع غزه زیر هجمه‌های ضدبشری رژیم سفاک صهیونیستی هستند و لذا این حضور پیام کاملا ویژه‌ای دارد.

وی ادامه داد: ملت بزرگ ما همیشه در دفاع از مظلومیت ملت فلسطین پیشرو بوده و امسال هم به حمدلله سیل خروشان آن‌ها را می‌بینیم.

رییس قوه قضاییه اظهار کرد: این جمعیت عظیم که در همه کشورهای اسلامی راهپیمایی خواهند کرد پیام مهمی برای رژیم ضدبشری صهیونیستی خواهند داشت و آن این است که مردم مظلوم فلسطین و غزه تنها نیستند و این سیل خروشان ان‌شاالله به زودی این ظلم را از جا برخواهد داشت.

وی گفت: ان شاء الله با همت مسلمان‌ها و همه امت‌های اسلامی رژیم ضد بشری صهیونیستی از صحنه تاریخ محو خواهد شد.

رییس دستگاه قضایی درباره سکوت مجامع بین‌اللمی در برابر اقدامات رژیم صهیونیستی گفت: این نشان‌دهنده نفاق و دورویی کشورهایی مثل آمریکا و برخی کشورهای اروپایی است که ندای حقوق بشر سر می‌دهند و از عده‌ای از کشورهایی که همجنس‌بازی در آنجا رواج دارد دفاع می‌کنند، اما از مرد و زن و کودکان فلسطینی که زیر حملات رژیم صهیونیستی هستند دفاع نمی‌کنند.

وی افزود: این امر نشان‌دهنده نفاق و دورویی این کشورهاست و اینکه آن‌ها در جرایم رژیم صهیونیستی شریک هستند.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر