دو سارق زورگیر که در اطراف بیمارستان شریعت رضوی تهران اقدام به زورگیری از شهروندان می کردند از سوی ماموران تجسس کلانتری مهرآباد دستگیر شدند.
کد خبر: ۶۹۸۷۰۲
زورگیری خونین از مردم در اطراف بیمارستان

در راستای اجرای طرح امنیت محله محور در جهت مقابله با سرقت های خشن از جمله زورگیری ماموران تخصصی کلانتری 119 مهرآباد جنوبی اقدام به اجرای طرح برخورد با سارقان کردند.

ساعت یک بامداد 23 تیر ماه ماموران درحال گشت زنی مقابل بیمارستان شریعت رضوی بودند که متوجه درگیری بین چند نفر می شوند که در بررسی دقیق تر و تحقیقات صورت گرفته از شاهدان عینی و افراد حاضر در محل درمی یاببند دو سارق زورگیر ضمن اینکه یکی از شهروندان را مورد ضرب و جرح قرارداده اند، از وی زورگیری کرده و در حال فرار هستند.

به دنبال این موضوع ماموران بلافاصله به تعقیب متهمان پرداخته و در نهایت متهمان دستگیر و به محل حادثه بازگردانده می شوند.

در همین حین جوانی 36ساله که خود را «علیرضا» معرفی کرد به ماموران مراجعه کرد و گفت:در داخل خودروی وانت خودم نشسته بودم که ناگهان این دو نفر به قصد زورگیری به من حمله ور شده و با قمه دست چپ مرا مجروح کردند که از دست آنان فرار کردم و به داد و فریاد پرداختم تا اینکه با مساعدت پلیس دستگیر شدند.

در ادامه متهمان که «ناصر» و «نادر» نام داشتند به کلانتری منتقل شده و تحت بازجویی های پلیسی قرار گرفتند که ضمن اعتراف به جرم خود اظهارداشتند با قمه قصد داشتیم خودروی شاکی را زورگیری کرده و به سرقت ببریم.

با توجه به بروز زورگیری های مشابه که در چند روز گذشته در محدوده بیمارستان شریعت رضوی رخ داده بود از چند شاکی که با قمه توسط متهمان مورد زورگیری واقع شده بودند،دعوت شد تا جهت شناسایی در کلانتری حضور یابند که در مواجه حضوری هر دو متهم از سوی شکات شناسایی شدند.

هردو متهم پس از تحقیقات تکمیلی جهت شناسایی سایر شکات و کشف سایر جرایم آنها بنا به دستور مقام قضایی در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۸
y
Germany
۱۲:۵۹ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۳
۰
۰
اگر قوه قضاییه برخوردهای جدی تری با ارازل و اوباش داشت ما شاهد این ماجراها نبودیم
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۲ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۳
۰
۰
با سلام
پلیس و قوه قضایی باید با قاطعیت بیشتری و حكم های سنگین تر با این اراذل برخورد نمایند ؛كه كاری ندارند این پولی می دزدند طرف با چه فلاكتی به دست آورده!یكی از همكاران كه براثر بیماری فوت كرده، دارو نایاب و پولی با بدبختی جورش كرده بودند همین ارازل بی ایمان و از خدا بی خبر از دست زن وبچه اش به زور دزدند.
این افراد باید اعدام شوند تا درس عبرت دیگران باشند. كه شاید بقیه اصلاح شوند.
پسر پدرخوانده
Germany
۱۷:۴۰ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۳
۰
۰
مافیا تو سیسیل هم اینقدر راحت جنایت نمی كنن ...
ر
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۵ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۳
۰
۰
لطفا اعدامشون كنید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۸ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۳
۰
۰
در محل ارتكاب به جرم اعدامشان كنید.
hossein
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۰ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۳
۰
۰
اعدامشان كنید
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۳ - ۰۲ مرداد ۱۳۹۳
۰
۰
یادش بخیر یه زمانی میگفتن حكم زورگیری اعدامه!!!!!!
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۹ - ۰۲ مرداد ۱۳۹۳
۰
۰
اینجور افراد باید اعدام بشن

نیازمندی ها