jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۹۸۳۴۱   ۳۱ تير ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۲

معاون سازمان حج و زیارت از آغاز اعزام‌ های 3 و 4 روزه به عتبات عالیات از شهریور ماه خبر داد و گفت: ثبت نام‌ها برای دور جدید اعزام‌ها از چند روز آینده آغاز می‌شود.

آغاز اعزام های جدید عتبات از شهریور

ناصر خدر نژاد در مورد ثبت نام‌های دور جدید اعزام‌ها به عتبات عالیات گفت: خوشبختانه هم اکنون پروازهای عتبات عالیات به صورت مرتب در حال انجام است و مشکلی در اعزام‌ها وجود ندارد.

وی ادامه داد: ثبت نام‌ برای دور جدید اعزام‌ها طی چند روز آینده آغاز می‌شود که بسته‌های 3 و 4 روزه و همچنین سفرهای 11 و 12 روزه در این دوره از اعزام‌ها در نظر گرفته شده است.

معاون سازمان حج و زیارت افزود: بنابراین دور جدید اعزام‌های عتبات عالیات از شهریور ماه انجام می‌شود.

خدر نژاد در خصوص قیمت بسته‌های 3 و 4 روزه، گفت: هنوز قیمت‌ها نهایی نشده است اما تنها موردی که در قیمت‌ مؤثر است هزینه اسکان زائران است.

مسن ترین و کم سن‌ترین زائران حج امسال

وی همچنین درخصوص حج امسال گفت: مسن ترین زائر امسال خانه خدا 111 سال سن و کم سن ترین زائر، پسربچه‌ای 9 ساله از میمه اصفهان است.

خدر نژاد ادامه داد: پروازهای حج امسال از فرودگاه امام خمینی (ره) انجام می‌شود و البته منتظریم کارهای زیربنایی مورد نظر سازمان حج و زیارت انجام شود. (فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر