jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۹۸۳۴۱   ۳۱ تير ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۲

معاون سازمان حج و زیارت از آغاز اعزام‌ های 3 و 4 روزه به عتبات عالیات از شهریور ماه خبر داد و گفت: ثبت نام‌ها برای دور جدید اعزام‌ها از چند روز آینده آغاز می‌شود.

آغاز اعزام های جدید عتبات از شهریور

ناصر خدر نژاد در مورد ثبت نام‌های دور جدید اعزام‌ها به عتبات عالیات گفت: خوشبختانه هم اکنون پروازهای عتبات عالیات به صورت مرتب در حال انجام است و مشکلی در اعزام‌ها وجود ندارد.

وی ادامه داد: ثبت نام‌ برای دور جدید اعزام‌ها طی چند روز آینده آغاز می‌شود که بسته‌های 3 و 4 روزه و همچنین سفرهای 11 و 12 روزه در این دوره از اعزام‌ها در نظر گرفته شده است.

معاون سازمان حج و زیارت افزود: بنابراین دور جدید اعزام‌های عتبات عالیات از شهریور ماه انجام می‌شود.

خدر نژاد در خصوص قیمت بسته‌های 3 و 4 روزه، گفت: هنوز قیمت‌ها نهایی نشده است اما تنها موردی که در قیمت‌ مؤثر است هزینه اسکان زائران است.

مسن ترین و کم سن‌ترین زائران حج امسال

وی همچنین درخصوص حج امسال گفت: مسن ترین زائر امسال خانه خدا 111 سال سن و کم سن ترین زائر، پسربچه‌ای 9 ساله از میمه اصفهان است.

خدر نژاد ادامه داد: پروازهای حج امسال از فرودگاه امام خمینی (ره) انجام می‌شود و البته منتظریم کارهای زیربنایی مورد نظر سازمان حج و زیارت انجام شود. (فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی

دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی

بزرگی می‌گفت اصلا خرید و فروش خانه و زمین در کربلا ایراد دارد. مگر نه این که سیدالشهدا (علیه السلام) وقتی رسید کربلا زمین را از صاحبانش خرید که خونش بر زمین خودش جاری شود؟ پس از ماجرای کربلا تکلیف زمین‌ها چه شد؟

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها