سرمربی تیم ملی تکواندو با اشاره به عملکرد ملی‌پوشان ایران در رقابت‌های مختلف کسب سهمیه المپیک، اطمینان داد که تکواندوکاران ایران در نهایت سه سهمیه المپیک را کسب خواهند کرد.
کد خبر: ۶۹۸۱۹۶

به گزارش جام‌جم، بیژن مقانلو که اخیرا تیمش را در رقابت‌های گزینشی المپیک در چین و کره جنوبی روانه شیاپ چانگ کرد، دیروز طی نشست خبری که در محل فدراسیون تکواندو برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌ها، روند صعودی ملایمی داریم و باید آهسته و پیوسته قدم برداریم. البته قبول دارم برخی مواقع نتایج خوبی نگرفتیم و نقدها را می‌پذیرم، اما دوست ندارم برخی با اهداف شخصی از تیم ملی انتقاد کنند، زیرا این انتقادها هیچ سودی برای ما نخواهد داشت.

سرمربی تیم ملی با تاکید بر این‌که تکواندوکاران ایران دست‌کم سه سهمیه از چهار سهمیه ممکن ورودی المپیک 2016 برزیل را کسب خواهند کرد، افزود: در مجموع این نکته را به برخی منتقدان یادآور می‌شوم که اگر بدانم در تیم ملی عملکرد خوب و موثری ندارم از سمتم کناره‌گیری خواهم کرد چون دنبال منافع شخصی نیستم.

وی با اشاره به این‌که رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو هجدهم مرداد ماه برگزار می‌شود، عنوان کرد: این انتخابی به همراه عملکرد نفرات در مسابقات جایزه بزرگ مد نظر قرار گرفته و در نهایت ترکیب تیم اعزامی به بازی‌های آسیایی اینچئون را انتخاب می‌کنیم.

در این نشست غلامحسن ذوالقدر، مدیر تیم‌های ملی اظهار کرد: می‌دانیم که سطح توقعات از تیم ملی تکواندو بالاست و ما وظیفه خود می‌دانیم در راه موفقیت در بازی‌های آسیایی 2014 اینچئون کره جنوبی و کسب سهمیه المپیک، انتظارات را برآورده کنیم. برنامه‌های خود برای رسیدن به موفقیت در این دو رویداد را از سال گذشته تدوین کرده‌ایم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها