jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۹۷۵۶۹   ۲۹ تير ۱۳۹۳  |  ۱۸:۱۰

علی انصاریان در اینستاگرام خود مطلبی را درباره خداحافظی علی کریمی نوشته است.

واکنش علی انصاریان به خداحافظی کریمی

به گزارش جام جم ورزشی انصاریان در اینستاگرامش نوشت: "خداحافظ رفیق خداحافظ اسطوره خداحافظ جادوگر همیشه در دل همه ماندگاری. ای کاش با پیراهن تیم محبوبت و بازوبند کاپیتانی خداحافظی می‌کردی که نگذاشتن این آدم‌های کوچک و عقده‌ای. همیشه پهلوان بمان و قهرمان رفیق."

صد البته مشخص است که منظور انصاریان چه کسانی است، همان کسانی که یک هفته پیش با آنها عکس یادگاری انداخت و در اینستاگرام خود گذاشت و زیر آن هم نوشت: اسطوره همیشگی من علی دایی!!

البته ابراز جملاتی از این دست، برای اولین بار نیست که از علی انصاریان سر زده باشد. او پیش از این در مصاحبه هایش قضاوت های جنجالی و خبرسازی در باره دیگران کرده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها