jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۶۹۷۴۷۹   ۲۹ تير ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۹

دو بازیکن استقلال و پرسپولیس در جمع برترین‌های جام جهانی

تیموریان و پولادی در بین ۱۰۰ بازیکن برتر جام بیستم

دو بازیکن تیم‌های استقلال و پرسپولیس در ردیف ۱۰۰ بازیکن برتر جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل قرار گرفتند.

تیموریان و پولادی در بین ۱۰۰ بازیکن برتر جام بیستم

به گزارش جام جم ورزشی ؛ سایت بلیچرریپورت در گزارشی اقدام به معرفی 100 بازیکن برتر جام جهانی برزیل کرد. در این گزارش از آندرانیک تیموریان و مهرداد پولادی به عنوان دو بازیکن برتر ایران در این جمع یاد شده است.

این سایت ابتدا در مورد «آندو» نوشت آندرانیک تیموریان در مجموع دیدارها بهترین بازیکن ایران بود که به اندازه دو بازیکن در میانه‌ میدان کار کرد و جور جواد نکونام را کشید. خیلی خوب تکل زد و فاصله‌ها را در میانه میدان رعایت کرد و باعث اطمینان خاطر در فضای جلوی محدوده بازی امیرحسین صادقی شد. بهترین لحظه بازی او در بازی با آرژانتین بود که می‌کوشید جلوی حرکت لیونل مسی را بگیرد.

بلیچر ریپورت سپس از مهرداد پولادی نام برد و نوشت که نمایش خیره‌کننده‌ای در جام جهانی داشت و با بازی‌های خوب خود به تیمش کمک کرد تا حداقل یک امتیاز از مسابقات بگیرد. او هر چند یک بازیکن خط میانی است اما در نقش مدافع چپ عملکرد بسیار خوبی داشت.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها