jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۶۹۷۴۴۲   ۲۹ تير ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۲

رضا عنایتی باشگاه استقلال به دلیل تصمیم اخیر سیاوش اکبرپور مورد انتقاد قرار داد.

انتقاد رضا عنایتی از استقلال

به گزارش جام جم ورزشی ؛ سیاوش اکبرپور مهاجم فصل گذشته استقلال اخیرا در 30 سالگی تصمیم به خداحافظی از فوتبال گرفته بود. اما این بازیکن پس از صحبت کردن با عنایتی از تصمیم خود منصرف شد و با پدیده شاندیز قرارداد بست تا با این تیم در لیگ چهاردهم به میدان برود.

رضا عنایتی که نقش اساسی را در پشیمان کردن اکبرپور برای خداحافظی از فوتبال ایفا کرده بود به دلیل سرخوردگی سیاوش اکبرپور از باشگاه استقلال انتقاد می کند.

وی در اینباره به تسنیم گفت: تصمیم سیاوش برای خداحافظی از فوتبال جدی بود چون به خاطر رفتارهایی که در استقلال با او شد، از فوتبال سرخورده شده بود.

عنایتی تصریح کرد: سیاوش در بدترین شرایط برای استقلال بازی کرد. متاسفانه هر کسی که در فوتبال زحمت می‌کشد، مظلوم واقع می‌شود و نوک انتقادات به سمت او می‌رود. وقتی متوجه شدم که سیاوش می‌خواهد چنین تصمیمی بگیرد، با او صحبت کردم که از تصمیم خود منصرف شود. زمانی هم که علیرضا مرزبان او را می‌خواست با سیاوش صحبت کردم تا به پدیده بیاید.

وی در پایان گفت: سیاوش سنی ندارد که بخواهد از فوتبال خداحافظی کند. امیدوارم با حضور سیاوش در پدیده زوج خوبی مانند سال‌های گذشته بسازیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها