jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۹۵۲۷۶   ۲۲ تير ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۵

دوستی نزدیک شماره ۸ سابق استقلال با عبدالرضا کاهانی باعث شده تا وی پایش به دنیای سینما باز شود.

بازیکن جنجالی فوتبال وارد سینما شد

به گزارش جام جم ورزشی، پنجشنبه شب گذشته فیلم "وقت داریم حالا" ساخته عبدالرضا کاهانی برای اولین بار در جشنواره کارلوویواری اکران شد. این فیلم که در سال گذشته در کشور فرانسه ساخته شد بود هفتمین فیلم بلند کاهانی است و داستان زندگی جوانی به نام عماد است.

در وب سایت جشنواره این فیلم را محصول کشور فرانسه معرفی کرده اند اما رضا کاهانی در گفتگو با خبرنگاران حاضر در جشنواره اعلام کرده که این فیلم محصول مشترک ایران و فرانسه است و مجتبی جباری سرمایه گذار ایرانی این اثر است.

شنیده ها حاکی از آن است که مجتبی جباری همان فوتبالیست مطرح فوتبال ایران است که گویا دوستی نزدیک او با عبدالرضا کاهانی باعث شده تا وی پایش به دنیای سینما باز شود.

پیش از این نیز انتشار عکس های پشت صحنه آخرین فیلم کاهانی - استراحت مطلق - و حضور مجتبی جباری سر صحنه این فیلم مورد توجه اهالی ورزش و سینما قرار گرفته بود. (ای اسپورت)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها