jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۶۹۴۸۱۹   ۲۱ تير ۱۳۹۳  |  ۱۳:۲۶

برنامه زنده « آبی آسمانی» کاری از گروه فرهنگ و معارف شبکه تهران امروز شنبه 21 تیرماه به مناسبت روز عفاف و حجاب میزبان سه بانو تازه مسلمان شده خواهد بود.

حجاب و عفاف به روایت 3 زن تازه مسلمان

این برنامه امروز میزبان سه بانو تازه مسلمان خانمها سمیرا خادم (لینه م تی سس از کشور دانمارک و ساکن در کشور ایران و خادم افتخاری امام رضا (ع) ، سوزان ابری ( از کشور امریکا و ساکن در ایران ) ، ادتسکو هو شینما (از کشور ژاپن و ساکن در ایران) خواهد بود .

بنا بر این گزارش ، برنامه آبی آسمانی با محوریت عفاف و حجاب و تاثیر اسلام در روابط اجتماعی و فرهنگی بانوان در جامعه بر روی آنتن خواهد رفت و این بانوان پیرامون این موضوع به بحث و گفتگو می نشیند.

برنامه ترکیبی زنده " آبی آسمانی " شبکه تهران در ماه مبارک رمضان با ساختار و ترکیب جدید هر روز ساعت 17:20 دقیقه با اجرای علی غفاری روی آنتن می رود. تاثیر سبک زندگی اسلامی – ایرانی بر روابط فردی و اجتماعی با محوریت اقتصاد و فرهنگ محور اصلی کار برنامه آبی آسمانی در رمضان 93 خواهد بود.

برنامه" آبی آسمانی " شبکه تهران شنبه 21 تیرماه به مناسبت روز عفاف و حجاب میزبان سه بانو تازه مسلمان شده خانمها سمیرا خادم (لینه م تی سس از کشور دانمارک و ساکن در کشور ایران و خادم افتخاری امام رضا (ع) ، سوزان ابری (از کشور امریکا و ساکن در ایران ) ، ادتسکو هو شینما ( از کشور ژاپن و ساکن در ایران ) خواهد بود که این برنامه با محوریت عفاف و حجاب و تاثیردین اسلام در روابط اجتماعی و فرهنگی بانوان در جامعه بر روی آنتن خواهد رفت. (روابط عمومی شبکه تهران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر