رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروز فقط بحث بازدارندگی مطرح نیست بلکه بحث مقابله با هجوم‌های مغولی مطرح است که بایستی برای آن آماده بود.
کد خبر: ۶۹۴۴۹۱
برای هجوم‌های «مغولی» باید آماده شویم

سرلشکربسیجی سید حسن فیروزآبادی با بیان اینکه امروز در یک پیچ تاریخی قرار داریم افزود: حساسیت شرایط امروز ابعاد زیادی دارد یکی آن است که حضرت امام خمینی (ره) اسلام منزوی را به صحنه آورد، حکومت تشکیل داد و ایران ام القرای اسلام شد تا پیام اسلام را به سراسر جهان صادر کند.

وی تصریح کرد: زاویه دیگر اهمیت و حساسیت شرایط امروز این است که دشمنان دیروز اسلام وقتی می‌بینند اسلام در جبهه مقابل آن‌ها دایما در حال پیشروی است و هر روز سنگرهای جدیدی را به دست می‌آورد، مدام در فکر طراحی، برنامه ریزی و راهکارهایی هستند تا با اسلام مقابله کنند.

عضو شورای عالی امنیت ملی گفت: این حقیقت که تمدن آینده جهانی می‌خواهد مبتنی بر فرهنگ انقلاب اسلامی و اسلام ناب شکل بگیرد، امروز یک تئوری نیست بلکه در عمل در حال چالش با بقایای تمدن‌های منحط گذشته است.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص تشکیل گروه‌های جدید تروریستی نیز اظهار داشت: این طراحی توسط انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها انجام شد و سپس با کمک بعضی کشورهای منطقه به اسرائیل آنرا سامان دادند تا جوانان انقلابی مسلمان را که سربازان این تمدن برای پیشرفت در اقصا نقاط جهان بودند را به زیر گیوتین امثال داعش ببرند.

وی افزود: بعد از انجام این طراحی، با مرتجعین منطقه که از اسلام انقلابی احساس خطر می‌کردند تفاهم کردند و این نیروها را از سراسر جهان فریب دادند و در سوریه، سپس عراق و بعد هم در آفریقا و مناطق مختلف دنیا حتی اروپای مرکزی که اسلام در آنجا نبود بردند و هدف شان از این کار فقط کشتار نیروهای انقلابی در سراسر جهان است.

وی با بیان اینکه این تهدید بزرگ تر از تهدید اسرائیل است گفت: این تهدید واقعی آمریکا و انگلیس است از این رو سامان دادن این قصه کار فرهنگی، روابط بین المللی قوی و ابتکارات منطقه را می‌طلبد.

عضو شورای عالی امنیت ملی به نقش دوگانه عربستان در موضوع داعش اشاره کرد و گفت: عربستان از یک طرف از داعش ترسیده و مرزهایش را بسته و اعلام جنگ داده و از طرف دیگر پیغام می‌دهد که شماها به عراق کمک نکنید تا داعش بتواند دولت عراق را سرنگون کند.

سرلشکر فیروزآبادی با بیان اینکه پرده‌های همکاری ازناب شیطان با همدیگر کنار رفته است گفت: به راحتی معلوم است که آمریکا و انگلیس در دیدار خانم کلینتون و آقای گردون در انگلیس طراحی و پایه گذاری کردند و بعد کنفرانس دوستانه سوریه را در ترکیه تشکیل دادند و آنجا این تئوری را بیان و کمک قطر و سایر کشورها را جذب کردند و سلاح فرستادند و در اردن آموزشگاه گذاشتند و نیروها را آموزش دادند و مرزها را باز و به سوریه و سپس عراق حمله کردند.

وی ادامه داد: عربستان خیال می‌کند با این تئوری فقط می‌تواند دشمنان خود را در منطقه سرکوب کند و کار تمام می‌شود در حالی که اگر موفق بشوند به طور قطع علیه خود عربستان هم ادامه می‌دهند.

سرلشکر فیروزآبادی پیچ تاریخی امروز را یک پیچ تاریخی دو طرفه خواند و گفت: از این پیچ تاریخی یا تمدن اسلام ناب عبور می‌کند و انفجار نور بیشتری در جهان اتفاق می افتد یا اینکه آن‌ها از این پیچ تاریخی عبور و چراغ‌ها را خاموش می‌کنند.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: این مساله به لحاظ دفاعی و امنیتی هم بسیار حساس است که راه آن قوی شدن ماست.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها