jamejamonline
استانها عمومی کد خبر: ۶۹۲۵۳۴   ۱۵ تير ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۹

با تلاش و هوشمندی ماموران ایست و بازرسی ایستگاه شهید رشیدی خوروبیابانک اصفهان و طی عملیاتی ویژه محموله 254 کیلو گرمی تریاک و حشیش از یک دستگاه کامیون حمل بار خرما کشف شد.

254 کیلو مواد مخدر در کارتن های خرما کشف شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ نبی الله سوادکوهی فرمانده انتظامی شهرستان خوروبیابانک اصفهان گفت: در راستای طرح برخورد و مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ، ماموران ایست و بازرسی ایستگاه شهید رشیدی این شهرستان با کار و تلاش شبانه روزی از ورود محموله قاچاق مواد مخدر در این محور با خبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اقدامات گسترده ماموران و اینکه این محموله به همراه یک دستگاه کامیون حمل بار از یکی از استان های جنوبی کشور به سمت شهرهای شمالی در حال حرکت و عبور از این شهرستان شناسایی شد، افزود: با اجرای عملیاتی ویژه، ماموران پلیس خوروبیابانک خودروی مورد نظر را متوقف که در بازرسی از آن مقدار 254 کیلو 705 گرم مواد مخدر کشف کردند.

سرهنگ سوادکوهی با بیان اینکه از این مقدار مواد، 115 کیلو 305 گرم آن حشیش و مابقی تریاک بوده که بطرز ماهرانه ای در خودرو و در کارتن های خرما جاسازی شده بود، افزود: در این رابطه یک نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.