Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۹۲۰۵۲ ۱۴ تير ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۱

آیا سرخ‌ها در حفظ بازیکنانش ناکام می مانند؟

وضعیت قرمز در پرسپولیس و روزهای دشوار دایی و رحیمی

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در آستانه آغاز چهاردهمین دوره لیگ برتر باشگاههای کشور در شرایط خوبی قرار ندارد . رقم زده است.

وضعیت قرمز در پرسپولیس و روزهای دشوار دایی و رحیمی

به گزارش جام جم ورزشی ؛ روزی که اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مشخص شدند و مسوولان وزارت ورزش اعلام کردند که سرخابی ها نمی توانند برای جذب بازیکنان، زیاد هزینه کنند به وضوح مشخص بود که اگر مدیران پرسپولیس و استقلال بخواهند سیاست وزارت ورزش را دنبال کنند در فصل نقل و انتقالات به راحتی مغلوب حریفان صنعتی می شوند.

هدایت باشگاه بزرگ پرسپولیس به علیرضا رحیمی مرد باتجربه ورزش کشور که سالها در فدراسیون هندبال و باشگاه سپاهان مدیریت می کرد سپرده شد، ولی خود او نیز متوجه بود که اینجا پرسپولیس است و نسبت به سپاهان تفاوت هایی از زمین تا آسمان دارد.

پرسپولیس تلاش خود را در فصل نقل و انتقالات در حالی آغاز کرد که دو خرید بسیار عجیب داشت و کمتر کسی تصور می کرد که دو سهمیه لیگ برتری این تیم که باید درلیگ قهرمانان آسیا بازی کند به خرید مهدی دغاغله و سوشا مکانی اختصاص یابد.امادرادامه خرید رضا نوروزی یکی از بهترین مهاجمان فوتبال ایران کمی نگرانی هواداران را کاهش داد.

ناکامی علی دایی و علیرضا رحیمی برغم وعده های قبلی در جذب هافبک های مطرحی چون قاسم حدادی فر و بختیار رحمانی و بازگشت محسن مسلمان به ذوب آهن باعث شد تا محمد نوری را که از جمع سرخ پوشان کنار گذاشته شده بود به تیم بازگردانند.

حتی علیرضا نورمحمدی نیز که ازفهرست کنار رفته بود بابالارفتن احتمال جدایی سیدجلال حسینی و ناکامی درجذب عبداله کرمی به جمع شاگردان علی دایی بازگشت.

محمدرضا خلعتبری نیز سه شنبه شب از جمع سرخپوشان جدا شد که به گفته مسوولان باشگاه دلیل این جدایی مسائل مالی بوده است.

از این باشگاه خبر می رسد مهرداد پولادی، سیدجلال حسینی و رضا حقیقی نیز که پیشنهادهایی ازباشگاه های اروپایی و کشورهای حوزه خلیج فارس دارند به زودی پرسپولیس را ترک خواهند کرد.

با این اوصاف روزهای سختی در انتظار علی دایی و علیرضا رحیمی خواهد بود. دایی به خوبی می داند باید در فصل چهاردهم تیم خود را قهرمان لیگ برتر کند چرا که دیگر نایب قهرمانی نمی تواند موجبات خوشحالی میلیون ها هوادار سرخ را رقم بزند.

علیرضارحیمی نیزکه مدیری ازجنس ورزش است نیک می داندکه شرایط پرسپولیس با باشگاههای دیگر تفاوت دارد و کار در این باشگاه سخت بوده و تحمل هواداران نیز بسیار پایین است.

شاید به سبب این مشکلات بود که تعدادی از هواداران ناراحت این تیم امروز به باشگاه پرسپولیس رفتندوناراحتی خود رابابت مشکلات مالی،عدم جذب بازیکنان مناسب واوضاع نابسامان باشگاه مطرح کردند.

آنها معتقد بودند که باید بستری آماده شود که بازیکنان ملی پوش در این تیم بمانند و حتی نیم نگاهی هم به بازگشت علی کریمی داشته باشند.

در این جلسه علیرضا رحیمی، محمد پنجعلی و خواجه وند نظرات هواداران را شنیدندو در نهایت پس از صحبت های طرفین دو طرف به توافقی نرسیدند و با همان وضعیت قبلی جلسه را ترک کردند.

اکنون هیات مدیره ومدیرعامل این باشگاه که قراراست باجذب حامیان میلیاردی، مشکلات مالی را برطرف کنند، فرصت کمی برای ترکیب یک تیم قوی وقدرتمند دارندوتعلل در بستن تیمی قوی را طرفداران کم حوصله این باشگاه خیلی تحمل نمی کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر