jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۹۱۵۷۸ ۱۲ تير ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۰

شاهدان با حضور در دادسرا علیه متهم شهادت دادند

بازداشت خواستگار مزاحم در یک قدمی اسیدپاشی

۱

مرد جوانی که پس از شنیدن پاسخ منفی، دختر دلخواهش را تهدید به قتل کرده بود و قصد اسیدپاشی به او را داشت دستگیر شد.

بازداشت خواستگار مزاحم در یک قدمی اسیدپاشی

به گزارش جام‌جم، چند روز پیش دختر جوانی با حضور در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 2 تهران، از مردی به اتهام مزاحمت و تهدید به قتل و اسیدپاشی شکایت کرد.

شاکی گفت: چندی پیش با مردی در یک اداره همکار شدم و مدتی بعد او به من ابراز علاقه کرد؛ قصد ازدواج با او را داشتم که متوجه شدم او همسر و فرزند دارد.

شاکی افزود: از مرد خواستگار خواستم مرا فراموش کند، اما او حاضر به این کار نبود و مزاحمت‌هایش را شروع کرد.

وی اضافه کرد: مدتی بعد به بخش دیگری از اداره منتقل شدم، از آن روز به بعد او مرا تعقیب می‌کرد و برایم نامه‌های تهدیدآمیز می‌فرستاد که باید با او ازدواج کنم در غیر این صورت به من و خانواده‌ام آسیب می‌رساند.

شاکی یادآور شد: برای این که او دست از مزاحمت‌هایش بردارد، به فردی دیگر که به خواستگاری‌ام آمده بود، پاسخ مثبت دادم و با او نامزد کردم. اما خواستگار قبلی‌ام این بار تهدیدم کرد ابتدا نامزدم و سپس مرا خواهد کشت.

وی اضافه کرد: برای این که به نامزدم آسیبی وارد نشود، موضوع مزاحمت‌های همکارم را با او در میان گذاشتم، اما وی از من جدا شد. مرد مزاحم وقتی متوجه جدایی نامزدم شد بار دیگر تهدید کرد، اگر با او ازدواج نکنم با اسید به من حمله خواهد کرد.

وی گفت: خواستگار سمج چند روز پیش مرا تعقیب و در یک محله خلوت به دام انداخت. او با یک بطری که عنوان می‌کرد اسید است به من حمله کرد. همین موقع چند رهگذر که متوجه درگیری میان ما شده بودند به کمکم آمده و نجاتم دادند. آنها قصد تماس با پلیس را داشتند که مرد مزاحم فرار کرد. در پی این شکایت و دستور قضایی تحقیقات برای دستگیری خواستگار مزاحم آغاز شد. وقتی ماموران برای دستگیری متهم وارد خانه‌اش شدند معلوم شد او به مکان نامعلومی رفته است و خانواده‌اش از وی خبر ندارند.

جستجو برای دستگیری متهم ادامه داشت تا این که دو روز پیش او دستگیر شد و اظهارات متناقضی را بیان کرد. این در حالی بود که شاهدان در مواجهه حضوری با متهم در مرکز پلیس او را به عنوان فردی معرفی کردند که با سد کردن راه شاکی به او حمله کرده بود. با صدور قرار قانونی برای متهم، تحقیقات از وی ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۳
اینقدر بزنیدش ...
۰
۰

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر