jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۹۱۱۹۸   ۱۱ تير ۱۳۹۳  |  ۱۳:۲۱

اگر اتفاق خاصی نیفتد سیدجلال حسینی مدافع تأثیرگذار تیم‌ملی‌ فوتبال ایران قرارداد رسمی‌‌اش را با باشگاه الاهلی قطر امضا خواهد کرد.

دستمزد سیدجلال در الاهلی: 5/4 میلیارد برای 9 ماه!

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از روزنامه خبر ورزشی ؛هر چند حسینی برای آرام کردن اوضاع، همچنان از ماندن در پرسپولیس حرف می‌زند ولی او قرار است سال آینده پیراهن الاهلی را برتن کند. حتی مدیر ورزشی این باشگاه هم چند روز پیش توافق با حسینی را تأیید کرد و با صراحت گفت مدافع تیم‌ملی‌ ایران سال آینده در لیگ قطر توپ خواهد زد.

مبلغ قرارداد این بازیکن با الاهلی آنقدر وسوسه‌انگیز است که سیدجلال فکر بازی کردن در لیگ ‌برتر ایران را از ذهنش بیرون می‌کند! او برای بازی در الاهلی 5/1 میلیون دلار خواهد گرفت، یعنی 5/4 میلیارد تومان به پول ایران. البته اگر بحث پاداش‌ها را نیز حساب کنیم این مبلغ بیشتر خواهد شد و جالب‌تر اینکه حسینی برای 9 ماه بازی در لیگ قطر چنین پولی به جیب خواهد زد!

نکته مهم این است که علی دایی و رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هم می‌دانند که حسینی قصد ندارد در پرسپولیس بماند. او قرار است روز پنج‌شنبه راهی قطر شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها