jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۶۸۹۸۴۶   ۰۸ تير ۱۳۹۳  |  ۱۶:۱۹

منابع آگاه اعلام کردند عناصر داعش در حال فرار از شهر موصل و نیروهای ارتش همچنان در حال پیشروی برای آزادی این شهر هستند.

فرار تروریست‌های داعش از موصل آغاز شد

به گزارش خبرگزاری «نون»، منابع آگاه اعلام کردند که عناصر داعش در حال فرار از شهر موصل هستند و نیروهای مسلح عراق به ورودی‌های شهر حمله کرده‌اند و آماده بازپس‌گیری کامل موصل از دست تروریست‌ هستند.

بر اساس این گزارش ورودی اصلی شهر موصل، «الحمدانیةـ، «السلامیة»، «الحاوی»، منطقه «النمرود»، «الکرم»، «الموفقیه»، «شنف» و «کنهش» کاملا آزاد شده‌اند و یگان‌های ارتش عراق در حال پیشروی در شهر و آزادی کامل آن هستند.

داعش که از زمان اشغال موصل انواع فشارها بر ساکنان این شهر اعمال کرده از کودکان این شهر به عنوان سپر انسانی طی عملیات‌های تروریستی خود استفاده می کند.

به عنوان مثال تروریست‌ها 10 کودک را از محله «17 تموز» شهر موصل به گروگان گرفتند و طی عملیاتهای شناسایی خود از آنها استفاده کردند و آنها را مجبور ‌کردند سرهایشان را از ماشین بیرون کنند تا هیچ نیروی نظامی و امنیتی به سوی ماشین تیراندازی نکند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها