jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۸۹۱۵۸   ۰۶ تير ۱۳۹۳  |  ۲۱:۱۹

سخنگوی ستاد بیمه سلامت همگانی از صدور بیش از سه میلیون و 150 هزار دفترچه بیمه همگانی رایگان برای ثبت‌نام‌کنندگان خبر داد و گفت: متقاضیان می‌توانند با وارد شدن به سایت سازمان بیمه سلامت و با استفاده از کد‌رهگیری از وضع پرونده خود مطلع شوند.

مهدی میرشاه‌ولد، افزود: براساس آمارهای به دست آمده تاکنون برای حدود 60 درصد متقاضیان بیمه همگانی رایگان از سوی سازمان بیمه سلامت دفترچه بیمه صادر شده است.

به گزارش مهر، وی اظهار کرد: عملیات صدور با توزیع کمی متفاوت است و با توجه به این‌که به متقاضیان پیامک ارسال می‌شود که باید برای دریافت دفترچه بیمه به دفاتر پیشخوان دولت که خود در فرم ثبت‌نام مشخص کرده‌اند، مراجعه کنند به همین دلیل مدتی پس از صدور دفاتر به دست افراد می‌رسد و بر همین اساس تاکنون بیش از دو میلیون دفترچه توزیع شده است. به گفته میرشاه‌ولد، تاکنون پنج‌میلیون و 200 هزار نفر در سایت سازمان بیمه سلامت ثبت‌نام کرده‌اند و این روند همچنان ادامه دارد و متوقف نخواهد شد و براساس آخرین آمارها استان تهران با 870 هزار نفر بیشترین ثبت‌نام را داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر