کفاشیان خبر داد

مذاکره با کی روش برای ماندن در ایران

رئیس فدراسیون فوتبال ایران تاکید کرد که پس از بازگشت کاروان تیم ملی از برزیل این فدراسیون با کی روش بر سر ماندنش صحبت خواهد کرد.
کد خبر: ۶۸۸۷۵۲
مذاکره با کی روش برای ماندن در ایران

به گزارش جام جم ورزشی، علی کفاشیان پس از حذف تیم ملی از جام جهانی گفت: عملکرد تیم ملی را در این مسابقات خوب ارزیابی می‌کنم. بوسنی تیم باتجربه‌ای بود و خستگی هم در چهره بازیکنان ما مشهود بود. حالا باید ضعف‌هایمان را بشناسیم تا در آینده بتوانیم توانمندی‌های خود را بهتر نشان دهیم.

وی ادامه داد: انتظار داشتیم که تیم ملی برابر بوسنی هم مانند دیدار با آرژانتین قوی ظاهر شود، بازیکنان هم تلاش خود را کردند اما نتیجه خوبی حاصل نشد. در هر حال از آنها متشکرم.

رییس فدراسیون فوتبال درباره خداحافظی تلویحی کی‌روش در نشست خبری پس از دیدار با بوسنی گفت: آخرین تصمیم را درباره او در ایران می‌گیریم. ما هنوز هم کی‌روش را به عنوان یک مربی خوب و توانا قبول داریم. او فوتبال ما را به خوبی می‌شناسد و سعی دارد که بالاترین استانداردها در آن رعایت شود. در ایران با او مذاکره می‌کنیم و اگر بتوانیم حتما قراردادش را تمدید می‌کنیم.

وی درباره لزوم جوان‌تر شدن تیم ملی در جام ملت‌های آسیای پیش رو گفت: در اینکه برخی از بازیکنان فعلی باید خداحافظی کنند یا نه، باید بگویم که هنوز سرپا هستند و بازی می‌کنند! اما قطعا تیمی که در جام ملت‌های آسیا حضور پیدا می‌کند، تیمی است که باید برای جام جهانی روسیه آماده شود. ما از اکنون برای جام جهانی بعدی برنامه‌ریزی می‌کنیم و سعی می‌کنیم با بالا بردن سطح لیگ‌هایمان،‌ کیفیت بهتری در تیم ملی داشته باشیم.

در پایان خبرنگاری به کفاشیان گفت که به نظر می‌رسد تدارک مراسم استقبال از تیم ملی آن هم پیش از دیدار با بوسنی ثابت می‌کند که مسوولان امیدی به صعود ایران نداشتند، کفاشیان پاسخ داد: ما برای صعود احتمالی تیم ملی هم برنامه داشتیم ولی در همین حال باید تمام اتفاقات را پیش‌بینی می‌کردیم.

ایسنا

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۵
روشنگر
Australia
۰۴:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۵
۰
۰
بهتر كه كیروش رفتنی شد. به عقیده من فوتبال ایران هیچ پیشترفتی در زمان ایشون نداشته. بازی با ارژانتین و نیجریه هم می تونست دراماتیك تموم بشه اگر ما به دنبال سه امتیاز این مسابقات بودیم. لطفا پول بیت المال رو حروم این افراد نكنید. تعجبم از افرادی مثل فردوسی پور هست كه به دنبال ماست مالی كردن بازی بسیار ضعیف ایران مقابل بوسنی بود. اخه تنها راهی كه بشه نظر مردم رو راجع به میلیاردی دریافت كردن این بازیكنهای بی كیفیت عوض كرد همین ماست مالی كردنهاست.
حمید آبی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۵
۰
۰
آخر یكی باید عملكرد خود كفاشیان را بررسی كند و ایشان كه هیچ از فوتبال نمیفهمد باید كنار برود!
مهدی
United States
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۵
۰
۰
وقتی یك مربی بازنده است برای چی نگهش می دارید.با این مربی اگه صد بار با این بوسنی بازی كنیم می بازیم. در سه تا بازی جام جهانی تیم ما در حتی یك صحنه 5 پاس پشت سرهم را نمی توانند به هم بدهند چه انتظاری از این تیم دارید؟كه چهار سال دیگه هم با این مربی ببازیم تا بعد بفهمید.اساتید محترم پیشینه اقای كی روش چیه؟افتخارش دستیاری الكس فرگوسنه.
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۵
۰
۰
به جای اینكه با قدرت جلوی بوسنی ظاهر شوید وبه دور بعد فكر كنید به فكر مراسم برگشت هستید ؟ با این طرز تفكر و روحیه فوتبال ما به جایی نمی رسد چه با كیروش و چه بدون او . این چه بازی بود مقابل بوسنی انجام شد ؟
علی اس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۵
۰
۰
اخه فرودسی پور از فوتبال چه سررشته ای داره؟ همین نتیجه را اگر امیرخان گرفته بود چكار نمیكرد *مگر امیر خان 1 باخت در ضربات پنالتی بیشتر داشت ؟اونوقت اقای كروش بعد بازی میگه سطح اینها همینه * یعنی خودش هیچ اشتباهی نداشته*همه سر كاریم صحبت از جای دیگرست

نیازمندی ها