jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۸۶۲۷۵   ۳۰ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۹:۴۷

سیدجلال حسینی یکی از ارکان دفاعی ایران است. در بازی مقابل آرژانتین او روز سختی را مقابل یکی از قوی‌ترین خطوط حمله جهان دارد.

حسینی درباره بازی با نیجریه گفت: بازی برابر نیجریه بسیار خوب و سخت بود. با توجه به این‌که دو اردوی خوب در آفریقا و اتریش داشتیم و همچنین تمرینات ویژه‌ای که در اردوها برگزار کردیم ما را به آمادگی بالایی رساند و در کنار آن فیلم‌های زیادی را آنالیز کردیم، فکر می‌کنم بازی خوبی را مقابل نیجریه انجام دادیم و با دوندگی و انسجامی که وجود داشت یک امتیاز را به‌دست آوردیم.

وی درخصوص تیم نیجریه گفت: این تیم یکی از بهترین تیم‌های حاضر است و بسیار قدرتی بازی می‌کند. با توجه به این‌که خیلی فرصت‌ها را از دست دادیم و نتوانستیم بازی‌های تدارکاتی بیشتری را برگزار کنیم، اما در مجموع برابر نیجریه بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. حسینی درباره عملکردش در دیدار نیجریه گفت: همه شاهد بودند که دفاع تیمی باعث شد تا عملکرد خوبی داشته باشیم. با دوندگی هافبک‌ها و فورواردها توانستیم بازی قابل قبولی را به نمایش بگذاریم. فکر می‌کنم که همه به هم کمک کردیم و با توجه به این‌که فعل خواستن و همدلی بین بازیکنان وجود داشت، یک امتیاز این بازی را گرفتیم. وی درخصوص دیدار برابر آرژانتین گفت: این تیم یکی از بهترین تیم‌های دنیاست که با فوق‌ستاره‌هایش در جام جهانی حضور دارد و مدعی قهرمانی است. ما نیز با تمرکز تیمی که داریم، تلاش می‌کنیم تا طبق خواسته کرش و کادر فنی در زمین بازی کرده و نتیجه خوبی را کسب کنیم.

حسینی در پایان ضمن تشکر از هواداران گفت: از تمام هوادارانی که ما را چه در اتریش و چه در برزیل حمایت کرده و می‌کنند، تشکر می‌کنم. امیدوارم با انجام بازی‌های مطلوب نماینده خوبی برای ایران باشیم و با تمام وجود برای موفقیت تیم ملی ایران بازی خواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر