jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۶۱۷۹   ۳۰ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۷:۰۲

پایگاه خبری دیلی میل انگلیس با بیان اینکه کار تیم ملی انگلیس تقریبا در جام جهانی 2014 برزیل تمام شده است، به نقل از برخی کارشناسان گفت که حالا وقت آن است که شماری از بازیکنان باید تیم ملی انگلیس را ترک کنند.

چه کسانی از تیم ملی انگلیس باید بروند؟

به گزارش سایت جام جم ورزشی ؛ پایگاه خبری تحلیلی دیلی میل در گزارش خود توضیح داد که با حذف تیم ملی فوتبال انگلستان کدام یک از بازیکنان دوره شان تمام شده است و دیگر باید بروند.

دیلی میلی بازیکنان رفتنی را اینگونه معرفی کرده است:

1- دنی ولبک

2- جیمز میلنر

3- ریکی لمبرت

4- فرانک لمپارد

5- استیون جرارد

6- فیل جاگیلکا

7- فراسر فورستر

8- گلن جانسون

9- کریس اسمالینگ

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها