jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۵۶۶۱   ۲۸ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۳

ادامه ریخت و پاش در فدراسیون فوتبال

پریا شهریاری هم راهی برزیل شد!

اعزام های اعضای فدراسیون فوتبال به جام جهانی 2014 برزیل ادامه دارد.

پریا شهریاری هم راهی برزیل شد!

به گزارش سایت جام جم ورزشی؛ در حالی که فدراسیون فوتبال پیش از حضور تیم ملی در برزیل بارها اعلام کرده بود به دلیل مشکلات مالی قادر به پرداخت هزینه برای خبرنگاران نیست و حتی این موضوع را مطرح کرده بودند که باید صرفه جویی در تعداد افراد حاضر در برزیل صورت بگیرد، اما پس از حضور ایران در برزیل مشخص شده که خیلی از افراد بی ربط به جام‌جهانی هم به عنوان همراهان تیم ملی در برزیل حضور یافته‌اند.

پس از حضور راننده تاکسی که دوست مسوول فدراسیون بود و لیدر کشتی در برزیل حالا خبر رسیده رییس کمیته فوتبال ساحلی هم در جام‌جهانی حضور یافته است. خانم شهریاری به دلیل آشنایی با دبیرکل فدراسیون فوتبال، پست ریاست کمیته ساحلی را بر عهده گرفت و حالا هم به عنوان یکی از همراهان تیم ملی در برزیل حضور یافته است.

در حالی که هیچ ربطی بین فوتبال ساحلی و فوتبال چمنی وجود ندارد که بشود دلیلی قانع کننده برای حضور این خانم در برزیل پیدا کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر