jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۵۵۸۴   ۲۸ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۶

شبی که روسیه نزدیک بود ببازد

گاف غیرقابل جبران یک دروازه بان/تصاویر

اگر گاف وحشتناک دروازه بان تیم ملی روسیه نبود شاید این تیم در دیدار مقابل کره جنوبی به پیروزی می رسید.

گاف غیرقابل جبران یک دروازه بان/تصاویر

به گزارش سایت جام جم ورزشی ؛ در دقیقه 68 دیدار روسیه و کره جنوبی در مرحله گروهی جام جهانی 2014 برزیل لی چونگ هو از راه دور دروازه روسیه را هدف گرفت، اما اشتباه وحشتناک و باورنکردنی دروازه‌بان این تیم باعث شد توپ از دستانش خارج شود و گل اول بازی رقم بخورد. ایگو آکینویف قصد مهار توپ را داشت، او توپ را گرفت اما سهل انگاری باعث شد تا توپ از دستان او خارج شود و از بالای سر او داخل دروازه روس ها برود تا یک گل از کره عقب بیفتند. البته روسیه در ادامه گل مساوی را زد و بازی با همین نتیجه پایان یافت. لحظه به لحظه اشتباه بزرگ دروازه بان روسیه را در به ثمر رسیدن گل کره جنوبی ببینید:

کاپلو، سرمربی روس ها و حیرت از اشتباه بزرگ دروازه بان:

در جام جهانی 2010 آفریقا هم راب گرین سنگربان انگلیس چنین اشتباهی کرده بود:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها