jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۶۸۵۲۷۳   ۲۷ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۹:۲۵

سرباز آمریکایی خطاب به اوباما:

دستم را ندادم که عراق را دست داعش بدهی

یک سرباز آمریکایی در یادداشت توییتر خود از سیاست های دولت آمریکا درباره تروریسم درعراق انتقاد کرد.

دستم را ندادم که عراق را دست داعش بدهی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه القرطاس نیوز عراق، یک سرباز آمریکایی که در جنگ سال 2003 شرکت کرده و یک دست خود را از دست داده است از باراک اوباما به دلیل حوادث امنیتی عراق انتقاد کرد.

جی آر سالزمن در یادداشت توییتر خود خطاب به اوباما نوشت: من دستم را در بغداد از دست ندادم که تو روی صندلی ات بنشینی و شاهد سقوط عراق به دست داعش باشی.

سرباز آمریکایی افزود: من به وظیفه ام عمل کردم تو هم به وظیفه ات عمل کن.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها