jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۸۴۸۵۹   ۲۶ خرداد ۱۳۹۳  |  ۲۰:۳۵

مدونیانین، هافبک تیم ملی بوسنی پس از بازی در رابطه با شکست تیمش و همچنین عملکرد لیونل مسی گفت: «به مدت یک ساعت او شب آرامی را سپری کرد، اما در لحظه مورد نیاز هنر خودش را به نمایش گذاشت. مهار مسی غیرممکن است. تنها فردی که می‌تواند مسی را مهار کند خود مسی است.

امیدوارم او بتواند قهرمان جام جهانی شود. این تنها عنوانی است که مسی به دست نیاورده است. اگر او بتواند قهرمان جهان شود دیگر جای هیچ شکی باقی نمی‌ماند که مسی یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان است.»

بوسنی باخت و رکورد زد

تیم ملی آرژانتین در نیمه اول مسابقه مقابل بوسنی در دقیقه 2.08 با گل به خودی سید کلاسیناک، مدافع بوسنی پیش افتاد. این گل به عنوان سریع‌ترین گل به خودی تاریخ جام‌های جهانی ثبت شد. پیش از این گل کارلوس گامارا بازیکن پاراگوئه که در دقیقه 2.46 در جام‌جهانی 2006 آلمان دروازه خودی را باز کرده بود، به عنوان سریع‌ترین گل به خودی شناخته می‌شد.

ابراهیم‌زاده: برابر آرژانتین انگیزه داریم

منصور ابراهیم‌زاده، سرمربی تیم پیکان پس از تماشای بازی آرژانتین و بوسنی نظرات جالبی دارد: «خیلی‌ها پیش از جام‌جهانی می‌گفتند بوسنی تیم ضعیفی است و می‌شود راحت آنها را شکست داد، اما آنها ثابت کردند تیم قدرتمندی هستند و اگر در دقایق ابتدایی به آن صورت گل نمی‌خوردند برای آرژانتین دردسرساز می‌شدند. آرژانتین هم نشان داد به آن صورت نیست که نتوانیم از عهده‌اش برآییم. ما هم برای بازی با آرژانتین انگیزه داریم و بازیکنان ایران منتظر این بازی هستند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر