jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۸۴۱۱۷   ۲۵ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۰

افرادی که در شبکه های اجتماعی از ازدواج مهناز افشار با محمد یاسین رامین ابراز شگفتی کرده اند، چند دلیل عمده دارند که در ادامه به چند مورد اشاره می کنیم:

واکنش کاربران شبکه های اجتماعی به ازدواج «مهناز افشار»


1- در خبر اولیه که چهارشنبه عصر منتشر شد، نام همسر مهناز افشار به اشتباه «محمد امین رامین» متولد 1366 ذکر شد که اختلاف سنی 10 ساله او با مهناز افشار عجیب به نظر می رسید. بعد خبر به این شکل اصلاح شد که داماد «محمد یاسین رامین» متولد 1360 است و در آلمان پزشکی خوانده است. محمد علی رامین 17 سال در آلمان زندگی کرده و فرزندانش هم به این کشور رفت و آمدهایی دارند.

2- خطبه عقد این زوج توسط سید محمد خاتمی خوانده شده. با توجه به مشی سیاسی محمد علی رامین و اظهارات مکرر او علیه اصلاح طلبان، انتخاب سید محمد خاتمی عجیب به نظر می رسد. البته بعضی سایت ها به نقل از منابع نامعلوم نوشته اند همسر مهناز افشار با پدرش به لحاظ فکری زاویه دارد که این موضوع هم با توجه به مسئولیت «محمد یاسین رامین» در دولت دهم بعید به نظر می رسد.


3- کاربران شبکه های اجتماعی در بحث های خود به دو موضوع مبهم بارها اشاره کرده اند. اول اینکه مجله رویش در زمان مسئولیت محمد علی رامین به دلیل چاپ عکس مهناز افشار روی جلد توقیف شد و این موضوع دقیقا برای هفته نامه چلچراغ هم تکرار شد. دوم اینکه افشار در مقاطع مختلف گرایش خود را به اصلاح طلبان نشان داده و چندی پیش هم عکسی از او کنار نسرین ستوده از زندانیان سیاسی مشهور منتشر شد که قطعا با سلیقه سیاسی محمد علی رامین تناسبی ندارد.

4 - در سال 89 خبرگزاری برنا گفتگوی جالبی با پسر کوچکتر محمد علی رامین انجام داده بود که او درباره برادرش گفته «برادرم اولین کودک جمهوری اسلامی بود که قرآن حفظ کرد. در چهارسالگی تقریبا جزء 30 قرآن را حفظ کرد. آن موقع حفظ قرآن مثل امروز مرسوم نبود. در برنامه شبکه یک صدا و سیما از برادرم دعوت شد و آن برنامه چندین بار پخش شد.»

واکنش ها در فضای مجازی

کامنت ها در وب سایت های اصولگرا اکثرا انتقادی است. مثلا یکی از کاربران سایت بولتن نیوز از وضعیت حجاب مهناز افشار انتقاد کرده است. یکی از کاربران وب سایت پارسینه کامنت گذاشته نباید این ازدواج را با مسائل سیاسی پیبوند زد. یکی از کاربران سایت انتخاب نوشته اصلا نباید به این موضوع پرداخت و کشور مسائل مهم تری هم دارد.

یکی از کاربران سایت خبرآنلاین تاکید کرده قبلا آقای رامین به مطبوعاتی ها توصیه کرده بوده نباید از تصاویر هنرمندان زن روی جلد استفاده کنند، حالا چطور از همین قشر عروس انتخاب کرده؟ تعداد دیگری از کاربران در همین سایت پرداختن به این موضوع را سرک کشیدن به زندگی خصوصی دیگران و غیراخلاقی دانسته اند. (هفت صبح)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مقصودلو
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۹
بابا جان جنایت كه نكرده،شوهر كرده،این همه هیاهو برای چیست ؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر