jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۴۱۰۵   ۲۵ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۶

پس از شکست ناباورانه مقابل تیم ملی کارستاریکا

تابارس: هنوز در شوک هستیم

اروگوئه یکی از مدعیان قهرمانی جام بیستم معرفی می شد اما این تیم ناباورانه دیشب مغلوب تیم ملی کاستاریکا شد.

تابارس: هنوز در شوک هستیم

به گزارش سایت جام جم ورزشی ؛ اسکار تابارس سرمربی تیم ملی فوتبال اروگوئه هنوز در شوک شکست تیمش مقابل کارستاریکاست. وی به دنبال ثبت این نتیجه غیر قابل پیش بینی در جام جهانی گفت: ضربه خیلی بدی بود. امیدوارم بتوانیم جبران کنیم. هرگز پیش بینی چنین اتفاقی را نمی کردم.

تابارس خاطر نشان کرد: به تیم ملی کاستاریکا تبریک می گویم چون ساختار دفاعی خوبی داشتند و در نیمه دوم نیز با برنامه و منطقی بازی کردند. آنها در نیمه دوم از لحاظ تاکتیکی و فنی تیم برتر میدان بودند. من مسئولیت این شکست را برعهده می گیرم اما نباید دست روی دست بگذاریم و با بردن انگلیس باید امیدهایمان برای صعود را زنده کنیم.

اروگوئه با این شکست در رده آخر جدول رده بندی گروه خود قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها