jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۴۱۰۱   ۲۵ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۵

ماریو بالوتلی که شب گذشته گل پیروزی بخش ایتالیا مقابل انگلستان را به ثمر رساند در پایان این دیدار به عنوان برترین بازیکن میدان هم معرفی شد.

واکنش جالب بالوتلی پس از گلزنی/تصاویر

به گزارش سایت جام جم ورزشی ؛ماریو بالوتلی که پس از پایان مسابقه به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد گفت: از این پیروزی خیلی خوشحالم. احساس خاصی دارم. این اولین بازی من در جام جهانی بود و خیلی خوشحالم که توانستم گلزنی بکنم. این گل را به همسر آینده و خانواده‌ام تقدیم می‌کنم.

ماریو بالوتلی پس از گلزنی مقابل انگلیس به سمت دوربین های تلویزیونی رفت و حرکاتی از خود نشان داد. نگاهی به شادی پس از گل او و واکنش های این مهاجم بیندازید:

واکنش بالوتلی پس از گلزنی در برابر دوربین ها:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها