jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۳۳۹۸   ۲۳ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۷

سایت الشرق الاوسط در گزارشی فضای شهر بیروت در هنگام برگزاری رقابتهای جام جهانی را توصیف کرده است.

حمایت از تیم ملی فوتبال در لبنان/عکس

به گزارش سایت جام جم ورزشی اینکه اگر کسی با فوتبال آشنا نباشد و نداند جام جهانی در کدام کشور برگزار می شود فکر می کند که لبنان در جام جهانی حضور دارد یا اینکه پایتخت این کشور میزبان این تورنمنت بزرگ است.

نکته جالب این گزارش اشاره به محبوبیت تیم ملی ایران در بیروت است. اینکه پرچم های کشورمان در اکثر نقاط پایتخت بیروت دیده می شود و اینکه دوستی دولت ایران با حزب الله لبنان در این طرفداری بی تاثیر نبوده است.

علی الشامی یکی از هواداران لبنانی تیم ملی گفته: وظیفه ما حمایت از تیم ملی است چرا که این کشور همیشه هوای ما را داشته و امیدوارم که تیم ملی به مرحله بعد صعود کند.

مصطفی سلهاب دیگر طرفدار لبنانی تیم ملی است که گفته در جام جهانی اول از ایران حمایت می کند و اگر خدایی نکرده تیم ملی حذف شد، او طرفدار آلمان خواهد شد.(آی اسپورت)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها